Kosmetika UpCircle přináší dokonalou péči pro fanoušky upcyklace a přírodní udržitelné kosmetiky

Inovátorská britská kosmetická značka UpCircle, novinka na českém trhu, nabízí v souladu s nejnovějšími trendy v udržitelném přístupu k životu  tzv. „circular skincare“. Jde o veganské kosmetické přípravky, vyráběné z potravinových přísad, které již byly vyřazené nebo které vznikly jako zbytkové při výrobě jiných produktů. Tyto ingredience jsou pečlivě vybírané pro své blahodárné účinky na pleť a skončily by jinak na skládkách. Značka UpCircle jim ale dává nový smysl a přivádí je zpět do života.

Vlajková kosmetická řada značky UpCircle využívá jako jednu z hlavních přísad kávovou sedlinu, která vzniká při přípravě kávy v populárních londýnských kavárnách.

Více než 400 tun této použité kávové sedliny tak bylo recyklováno do vysoce kvalitních pleťových a tělových peelingů a ze 125 tun kávové sedliny byl extrahován kávový olej použitý v oceňovaném obličejovém UpCircle séru.

UpCircle stejným způsobem využívá i další vedlejší produkty vznikající při výrobě v různých odvětvích a podle své filosofie přidává takovou ingredienci do každého ze svých produktů. Jde například o arganové skořápky, spařené koření chai, slupky a zbytkové šťávy z ovoce, datlová a jiná semena, olivy nebo dokonce i odpadovou kůru červeného javoru z dřevařského průmyslu, jejíž zázračné výtažky jsou poté využity v očním krému.

Značka UpCircle má na svém kontě řadu renomovaných ocenění za kvalitu a výsledky svých produktů, ale je také ceněna pro svůj inovativní a průkopnický přístup v oblasti udržitelného rozvoje.

Kosmetika UpCircle přináší na český trh širokou škálu kosmetických výrobků pečujících o pleť i tělo. Je 100% veganská, organická, ručně vyráběná, není testována na zvířatech a je balena v recyklovatelných z 99% bezplastových obalech, které lze navíc i v rámci speciálního UpCircle programu vrátit zpět pro další naplnění.

 Dobrý nápad, dobrý pro planetu i vaší pleť

UpCircle Face Serum s kávovým olejem získaným ze sedlin vysoce kvalitní kávy Arabica použité v londýnských kavárnách je best-sellerem značky UpCircle, který získal řadu beauty ocenění včetně prestižního Cosmos Organic. Toto lehké olejové sérum je vhodné pro všechny typy pleti včetně problematické pleti se sklony k akné. Jeho složení kombinuje kávový, jojobový, šípkový a rakytníkový olej s olejem z malinových semínek. Kávový olej je bohatý na antioxidanty, jejichž obsah se uvařením kávy ještě zvyšuje. Kofein pleť rozjasňuje, eliminuje tmavé skvrny a zabraňuje hyperpigmentaci. Káva v tandemu s rakytníkovým olejem plným vitamínu C a E i Omega 7 mastných kyselin zvyšuje elasticitu pleti. Olej z malinových semínek bohatý na vitamíny A a E navíc podporuje tvorbu kolagenu. Jojobový olej zajistí pleti hloubkovou hydrataci, mastné kyseliny pak regeneraci pleti. Sérum se doporučuje používat ráno i večer. Nanáší se na vlhkou pokožku, aby se oleje lépe vstřebaly a pleť nebyla mastná. Své využití nalezne sérum i v péči o vlasy nebo vousy, které zjemní a vyživí.

Kávový obličejový peeling UpCircle zužitkovává  zrna kávy Arabica nejvyšší kvality, která byla namleta a použita v londýnských kavárnách k přípravě oblíbených kávových nápojů. Jemně odstraní odumřelé a suché buňky a díky kofeinu i tmavé pigmentové skvrny. Pokožku sjednotí a rozzáří. Obsažená recyklovaná kávová zrníčka jsou po spaření velmi bohatá na antioxidanty. Hloubkovou výživu a intenzivní hydrataci pleti zajistí obsažené nerafinované bambucké máslo, které je plné na vitamínů A i E, mastných omega kyselin. UpCircle tři kávové peelingové směsi:

  • UpCircle kávový pleťový peeling se směsí květinových olejů je určen pro citlivou pokožku.
  • Kávový peeling s bylinnými oleji byl vytvořen pro mastnou pleť se sklony k akné.
  • Nejprodávanější kávový peeling UpCircle s citrusovou směsí je pak určen pro dehydratovanou suchou a zralejší pleť. Obsahuje protizánětlivý pomerančový olej, který zklidňuje zarudlou podrážděnou pokožku a reguluje produkci séba v pórech. Olej z citronové verbeny pokožku čistí a ošetřuje nedokonalostii pupínky.

Kávový peeling se nanáší jemnými krouživými pohyby na vlhkou pleť. Kombinace vůně kávy a olejů přináší navíc i velmi příjemný smyslový zážitek.  

Doporučená maloobchodní cena kávových peelingů UpCircle i UpCircle Face Sera s kávovým olejem
je 459 Kč a zakoupíte je např. na www.monbio.cz nebo na www.notino.cz

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
148 x [11%]
Aperol spritz
139 x [10%]
Cuba Libre
139 x [10%]
Piňa Colada
135 x [10%]
Daiquiri
143 x [10%]
Margarita
140 x [10%]
Cosmopolitan
151 x [11%]
Mai-Tai
126 x [9%]
Whiskey sour
135 x [10%]
Pisco sour
145 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1401

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru