Ingredience měsíce: šípkový olej

Produkty české přírodní a BIO kosmetiky Natava jsou doslova nabité cennými ingrediencemi. Jednou z nich je také šípkový olej,  který je považován za efektivního bojovníka s projevy stárnutí. Obsahuje vitamíny A, B, C, E, K, nenasycené mastné kyseliny, vápník, hořčík, železo nebo draslík.

Jeho hydratační a regenerační schopnosti si zamilují všechny typy pleti a blahodárně zapůsobí i na vaše tělo či vlasy. Není divu, že si ho prý oblíbily i známé osobnosti jako Catherine, princezna z Walesu, modelka Miranda Kerr nebo herečka Gwyneth Paltrow.

Značka Natava nabízí aktuálně několik produktů, které jeden z nejcennějších přírodních olejů obsahují. Patří k nim např. tuhé tělové máslo Květinová zahrada, tuhý šampon a tuhý kondicionér Šípek.

Tuhé tělové máslo Natava - Květinová zahrada

To nejlepší z přírody v tuhém tělovém másle vás svou vůní přenese na rozkvetlou květinovou zahradu. Vaše mysl bude uvolněná a pokožka bude dokonale vyživená, hydratovaná a příjemně provoněná. V praktickém a ekologickém balení se skrývá mnoho cenných přírodních složek, jako je například šípkový či pupalkový olej.

Více informací zde.

Tuhý šampon Natava - Šípek

Přírodní tuhý šampon v praktickém ekologickém balení se dokonale postará o zesvětlované a krepaté vlasy. Originální receptura v sobě ukrývá šípkový a rozmarýnový olej, kakaové a bambucké máslo a výtažek z heřmánku, který vlasy vyživí. Obsažené biologicky odbouratelné jemné tenzidy z kokosového oleje je naopak zbaví nečistot a nepříjemné mastnoty. Šampon vyniká výjimečným složením namíchaným přímo pro blondýnky.

Více informací zde.

Tuhý balzám Natava - Šípek

Přírodní tuhý balzám v praktickém ekologickém balení se dokonale postará o zesvětlované a krepaté vlasy. Originální receptura míchaná speciálně pro blondýnky v sobě ukrývá šípkový a rozmarýnový olej, které napomáhají zdravému růstu vlasů a bohatě je vyživují.

Více informací zde.

Mysl těla - Buněčná inteligence a paměť

https://www.thomasverny.cz/#program

Zima na vlně audioknih

Anketa

Co je pro vás důležité pro udržení vztahu

Vášeň
186 x [11%]
Věrnost
173 x [10%]
Velkorysost
165 x [9%]
Laskavost
177 x [10%]
Spolehlivost
167 x [10%]
Zásadovost
160 x [9%]
Poctivost
170 x [10%]
Dostatek pozornosti
208 x [12%]
Sebedůvěra
165 x [9%]
Smysl pro humor
170 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1741

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru