Valentýnské tipy od značky NATAVA

Den svatého Valentýna se v posledních letech pevně zabydlel i u nás. A i když ho někteří stále ještě vnímají jako novodobý import komerčního svátku, jeho kořeny sahají hluboko do minulosti. Osobnost svatého Valentýna je nejčastěji spojována s biskupem z Terni v Itálii, který žil ve 3. století. Vztahují se k němu dvě legendy: Podle jedné byl sťat kvůli tajnému oddávání milenců, podle druhé pro své léčitelské schopnosti. I když už se skutečnou historii asi nikdy nedozvíme, romantická legenda se promítla i do spousty zvyků. Jedním z nich je i obdarovávání milovaných osob. My pro vás máme 3 tipy na zajímavé dárky od české značky přírodní a bio kosmetiky Natava, která se vyznačuje důrazem na kvalitu obsažených přírodních složek a ekologické obaly.

Řekněte to srdcem!

Přírodní tuhý šampon Ylang-ylang ve tvaru srdce ocení obdarovaný pro jeho jedinečné složení i vůni. Šampon v praktickém ekologickém balení se dokonale se postará o jakýkoli typ vlasů. Originální receptura v sobě ukrývá ricinový a konopný olej, kakaové a bambucké máslo a inulin, který pomáhá vlasy vyhlazovat a udržovat je hydratované. Obsažené biologicky odbouratelné jemné tenzidy z kokosového oleje je naopak zbaví nečistot a nepříjemné mastnoty. Stojí 249 Kč.

Více informací zde.

Jedinečný zážitek s masážními svíčkami Natava

Receptura pro masážní svíčky Natava je dokonale promyšlená. Speciální složení bambuckého a kakaového másla, luxusních olejů a esenciálních olejů se po zapálení svíčky rozpustí, čímž vytvoří masážní emulzi. Ta je zahřátá na ideální teplotu, aby nedošlo k popálení nebo nepříjemným pocitům. Kombinace cenných ingrediencí probudí smysly, vyživí pokožku, zregeneruje ji a zanechá ji vláčnou. Svíčky promění zdánlivě obyčejnou masáž v jedinečný zážitek.

K dispozici jsou varianty Síla ovoce, Květinová zahrada nebo Vůně Orientu á 349 Kč.

Více informací zde.

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
151 x [11%]
Aperol spritz
140 x [10%]
Cuba Libre
144 x [10%]
Piňa Colada
139 x [10%]
Daiquiri
146 x [10%]
Margarita
142 x [10%]
Cosmopolitan
154 x [11%]
Mai-Tai
128 x [9%]
Whiskey sour
137 x [10%]
Pisco sour
150 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1431

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru