Na horách vsaďte na hřejivé ležérní kousky, které se dají vrstvit

Blížící se jarní prázdniny a všichni nadšenci sněhových sportů a radovánek se těší, že si južijí zasněžené hory. Ať už preferujete sporty, procházky či poznávání do horského městečka, nezapomeňte si zabaliot stylové kousky.

Základem je cítit se pohodlně a v teple. Vsaďte na hřejivé ležérní kousky, které se dají snadno vrstvit. Při návratu z mrazivé procházky do vyhřátého ski baru oceníte mít možnost odložit si alespoň jednu vrstvu oblečení.

Zachumlejte se do příjemného zatepleného svršku, přes který se vám k tělu nepříjemný chlad rozhodně nedostane. Klasikou v podobě prošívané bundy nebo delšího zimního prošívaného kabátu s kapucí nic nezkazíte. Ve stylových modelech z aktuálních kolekcí budete prostě šik! Vybrat si můžete z trendy kousků v neutrálních, pastelových, nebo také ve výrazných sytých odstínech. Šmrncovní alternativou k prošívaným svrškům jsou módní kabátky z umělé kožešiny.

Pod opravdu teplý svršek si pak stačí vzít rolák, případně přes něj ještě přehodit měkoučký pletený svetr. Obléct si můžete své oblíbené džíny nebo zateplené legíny. Jako první vrstvu ale samozřejmě nezapomeňte na termo prádlo.

Bez kvalitní hřejivé obuvi se na svahu ani v alpském městečku neobejdete. Šněrovací farmářky, válenky nebo přímo sněhule opatřené měkoučkou umělou kožešinou jsou skvělou volbou. Nohy už máte v teple, tak teď ještě ruce. Stejně nepříjemný jako chlad od nohou umí být chlad od rukou. Do kufru si přibalte alespoň dvoje teplé rukavice, a nezapomeňte ani na obligátní šálu a čepici.

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
151 x [11%]
Aperol spritz
140 x [10%]
Cuba Libre
144 x [10%]
Piňa Colada
139 x [10%]
Daiquiri
146 x [10%]
Margarita
142 x [10%]
Cosmopolitan
154 x [11%]
Mai-Tai
128 x [9%]
Whiskey sour
137 x [10%]
Pisco sour
150 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1431

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru