Jaro vždy volá po návštěvě Prahy

Na jarní Praze je něco čarovného! Nejen, že se venku konečně otepluje, od dubna otevírají brány všechny památky, kvůli kterým stojí návštěva metropole za to. Pokud se rozhodnete navštívit hlavní město právě v tomto kouzelném období, nezapomeňte na přívětivé útočiště, které vám bude k dispozici po celodenních výletech i v případě výkyvů aprílového počasí.   

Skvělou volbou pro ubytování v srdci Prahy je Emblem Hotel Prague, který se nachází jen kousek od Staroměstského náměstí. Lifestylový boutique hotel zařízený ve stylu art deco vás překvapí luxusními pokoji a apartmány, které doplňují různé „oddechové“ prostory, moderní restaurace s barem a hotelové lázně.

Právě díky M Spa je hotel Emblem oblíbenou destinací milovníků odpočinku. V nejvyšším patře objevíte 24 hodin otevřené fitness, wellness se saunou, párou a Kneippovým chodníkem, relaxační místnost a jedinečnou střešní terasu. Z ní se vám naskytne nádherný výhled na Pražský hrad, který si užijete také z privátní vířivky pro dvě osoby. Načerpat novou energii můžete v lázních i díky široké nabídce masáží a ošetření. 

V případě pobytu to však nebude jen relax, co si dosyta užijete. Hotel nabízí také vysoce kvalitní služby. Každé ráno na vás bude čekat kontinentální snídaně podávaná formou bufetu, kterou si užijete v příjemných prostorách hotelové restaurace George Prime Steak, ale i rozsáhlé à la carte menu nejen pro hotelové hosty.

Díky svému umístění je hotel ideální také pro obchodní jednání, která můžete uspořádat jak v restauraci při snídani, tak v jednom ze soukromých hotelových salonků.  

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
331 x [13%]
Aperol spritz
221 x [9%]
Cuba Libre
235 x [10%]
Piňa Colada
223 x [9%]
Daiquiri
223 x [9%]
Margarita
327 x [13%]
Cosmopolitan
241 x [10%]
Mai-Tai
204 x [8%]
Whiskey sour
221 x [9%]
Pisco sour
229 x [9%]

Celkem hlasovalo : 2455

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru