Příjemné chvíle s šálkem kávy či čaje ve stylu hygge

Slovo hygge do češtiny vlastně ani nejde přeložit, vyjadřuje však aktivní zvelebování nejen života, ale i domova. Jde o vytváření podmínek pro dobrý pocit. Dány prý hygge dělá nejšťastnějším národem na světě. Pro změnu Švédové jsou zase proslulí svým společenským rituálem fika, tedy pauzou na černou překapávanou kávu. Tu si můžete připravit i vy za pomoci překapávače Zwilling Enfinigy z nerezové oceli a kapacitou 12 šálků. Kávovar je vybaven integrovaným čerpadlem, časovačem, výkonnou hlavicí na zvlhčení kávy i funkcí blooming, která vytváří jemnější kávu s nižší aciditou. Samostatná ohřívací deska pak udrží nápoj horký až 30 minut. Zakoupíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk a na e-shopu www.pottenpannen.cz za 4 250 Kč.

Pokud jste milovníci čajů, jistě vás potěší luxusní porcelánová konvice s pokličkou Swarovski Signum Fern od německé porcelánky Rosenthal. Je zdobená zeleným dekorem, doplněným zlatou linkou typickou právě pro kolekci Signum. Úchytku konvice tvoří křišťál Swarovski s vybroušenou labutí zasazenou do zlata, která je zároveň ikonickým logem značky. Novinku naleznete v prodejnách Potten & Pannen – Staněk a na e-shopu www.pottenpannen.cz za 9 070 Kč.

Na vlně audioknih

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
13 x [15%]
Kriket
8 x [9%]
Lední hokej
8 x [9%]
Tenis
7 x [8%]
Volejbal
10 x [12%]
Stolní tenis
8 x [9%]
Baseball
8 x [9%]
Golf
7 x [8%]
Americký fotbal
8 x [9%]
Basketball
8 x [9%]

Celkem hlasovalo : 85

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru