Příjemné chvíle s šálkem kávy či čaje ve stylu hygge

Slovo hygge do češtiny vlastně ani nejde přeložit, vyjadřuje však aktivní zvelebování nejen života, ale i domova. Jde o vytváření podmínek pro dobrý pocit. Dány prý hygge dělá nejšťastnějším národem na světě. Pro změnu Švédové jsou zase proslulí svým společenským rituálem fika, tedy pauzou na černou překapávanou kávu. Tu si můžete připravit i vy za pomoci překapávače Zwilling Enfinigy z nerezové oceli a kapacitou 12 šálků. Kávovar je vybaven integrovaným čerpadlem, časovačem, výkonnou hlavicí na zvlhčení kávy i funkcí blooming, která vytváří jemnější kávu s nižší aciditou. Samostatná ohřívací deska pak udrží nápoj horký až 30 minut. Zakoupíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk a na e-shopu www.pottenpannen.cz za 4 250 Kč.

Pokud jste milovníci čajů, jistě vás potěší luxusní porcelánová konvice s pokličkou Swarovski Signum Fern od německé porcelánky Rosenthal. Je zdobená zeleným dekorem, doplněným zlatou linkou typickou právě pro kolekci Signum. Úchytku konvice tvoří křišťál Swarovski s vybroušenou labutí zasazenou do zlata, která je zároveň ikonickým logem značky. Novinku naleznete v prodejnách Potten & Pannen – Staněk a na e-shopu www.pottenpannen.cz za 9 070 Kč.

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
148 x [11%]
Aperol spritz
139 x [10%]
Cuba Libre
139 x [10%]
Piňa Colada
135 x [10%]
Daiquiri
143 x [10%]
Margarita
140 x [10%]
Cosmopolitan
151 x [11%]
Mai-Tai
126 x [9%]
Whiskey sour
135 x [10%]
Pisco sour
145 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1401

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru