Lucie Zedníčková: Na maturitním plese jsem si při tanci posunula nosní přepážku

Lucie Zedníčková se na 60. ročníku Plesu Hotelu International v Brně přímo zablyštěla  v šatech od Martiny Pipkové Loudové, které ukázaly její štíhlou postavu, se kterou je nyní spokojená. I když není plesový typ, tak se velice těšila do města, kde byla několik let v angažmá.

„Říkala jsem si, že po několika letech si dát jeden ples, je v pořádku, že se to sluší,“ konstatovala Lucie Zedníčková a zavzpomínala na svůj maturitní ples, který skončil neslavně. „Byl to můj první ples v životě. Tancovala jsem tam se svým spolužákem Karlem Urbanem, ze kterého je velmi šikovný plastický chirurg. Na plese jsme tehdy dělali takový nějaký rock n-roll a on mi přehodil přes hlavu, ujely mi nohy, upadla jsem na nos a dodneška mám posunutou přepážku.“ Převyprávěla ve zkratce svůj nezapomenutelný zážitek ze svého prvního plesu v životě.

A tak nás zajímalo, zda jí tento zdatný plastický chirurg její polámaný nos opravil. „Neupravil (smích), já jsem si na to zvykla a není potřeba to opravovat. V srpnu jsem u něj byla na operaci a opravil mi brilantně břicho, které jsem měla ve velice špatném stavu. Má zlaté ruce a trpělivost a dala bych za něj ruku do ohně, kdybych ho měla někomu doporučit,“ potvrdila známá herečka.

Na ples přijela s kamarádkou Evou Decastelo.

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
621 x [13%]
Aperol spritz
417 x [9%]
Cuba Libre
430 x [9%]
Piňa Colada
407 x [9%]
Daiquiri
397 x [8%]
Margarita
517 x [11%]
Cosmopolitan
419 x [9%]
Mai-Tai
437 x [9%]
Whiskey sour
465 x [10%]
Pisco sour
616 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4726

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru