Lucie Zedníčková: Na maturitním plese jsem si při tanci posunula nosní přepážku

Lucie Zedníčková se na 60. ročníku Plesu Hotelu International v Brně přímo zablyštěla  v šatech od Martiny Pipkové Loudové, které ukázaly její štíhlou postavu, se kterou je nyní spokojená. I když není plesový typ, tak se velice těšila do města, kde byla několik let v angažmá.

„Říkala jsem si, že po několika letech si dát jeden ples, je v pořádku, že se to sluší,“ konstatovala Lucie Zedníčková a zavzpomínala na svůj maturitní ples, který skončil neslavně. „Byl to můj první ples v životě. Tancovala jsem tam se svým spolužákem Karlem Urbanem, ze kterého je velmi šikovný plastický chirurg. Na plese jsme tehdy dělali takový nějaký rock n-roll a on mi přehodil přes hlavu, ujely mi nohy, upadla jsem na nos a dodneška mám posunutou přepážku.“ Převyprávěla ve zkratce svůj nezapomenutelný zážitek ze svého prvního plesu v životě.

A tak nás zajímalo, zda jí tento zdatný plastický chirurg její polámaný nos opravil. „Neupravil (smích), já jsem si na to zvykla a není potřeba to opravovat. V srpnu jsem u něj byla na operaci a opravil mi brilantně břicho, které jsem měla ve velice špatném stavu. Má zlaté ruce a trpělivost a dala bych za něj ruku do ohně, kdybych ho měla někomu doporučit,“ potvrdila známá herečka.

Na ples přijela s kamarádkou Evou Decastelo.

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Představujeme vám herce, kteří jsou podle Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD) nejoblíbenější. Který je ten váš?

Johnny Depp, USA
173 x [10%]
Leonardo DiCaprio, USA
168 x [9%]
Tom Hanks, USA
168 x [9%]
Brad Pitt, USA
169 x [9%]
Bruce Willis, Západní Německo
188 x [10%]
Morgan Freeman, USA
195 x [11%]
Christian Bale, Velká Británie
199 x [11%]
Robert Downey Jr., USA
180 x [10%]
Robert De Niro, USA
185 x [10%]
Jack Nicholson, USA
184 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1809

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru