Péče o rty pro dospělé i pro děti

Kdo by si neužíval pocit hedvábně jemných a vláčných rtů, proto je ale potřeba, pravidelně je hydratovat.  Svůj oblíbený balzám noste vždy po ruce, a jakmile ucítíte pnutí, hned si je namažte, a to klidně i několikrát denně. Rty mají tendenci vysychat zejména v mraze a větru, nebo naopak při velkých teplech. Vybírejte takové balzámy, které obsahují přírodní oleje a vitamíny, skvělou ingrediencí je také včelí vosk. Tím, jak sluneční paprsky nabírají na síle, sáhněte po balzámech s ochranným faktorem. Pokud chcete ještě něco navíc, vyberte si balzám s barevným nádechem a leskem a nezapomínejte také pečovat o rty vašich nejmenších.  Vyzkoušejte některý z našich tipů a užijte si pocit jemných rtů každý den.

Novinka: ZKRÁŠLUJE MOJE RTY - Perleťový lesk

 • růžový nádech s perleťovým leskem
 • hydratuje a zvláčňuje
 • každodenní péče a ochrana

Tónovací balzám na rty dodává rtům jemný růžový nádech s perleťovým leskem. Díky obsaženému včelímu vosku a vitaminu E poskytuje rtům efektivní hydrataci a ochranu. Pro rty svádějící k polibkům! Složení vylepšené o HYDRASOFT, aktivní hydratační komplex obsahující přírodní oleje a vosky, pomáhá chránit rty před vysoušením a zároveň je udržuje jemné a vláčné. Dermatologicky testováno.

Cena 59,90 Kč/4,8 g

Novinka: PUSINKUJE MOJE RTY - Šťavnatá jahoda

 • Speciálně vyvinutý pro jemné dětské rty
 • Hypoalergenní složení
 • Receptura obohacená o bisabol, vitamin E, přírodní oleje a vosky
 • BEZ minerálních olejů a palmového tuku
 • S jemnou jahodovou vůní
 • UV filtry

Pečující balzám na rty byl speciálně vyvinut pro jemné dětské rty. Hypoalergenní složení obohacené o bisabolol, známý svými výrazně zklidňujícími vlastnostmi, účinně zvlhčuje a pomáhá chránit citlivé rty. Obsažený vitamin E má významné antioxidační a zvláčňující vlastnosti. Přídavek UV filtrů pomáhá zajistit ochranu rtů před slunečním zářením. S jemnou jahodovou příchutí pro naše nejmenší! Složení vylepšené o HYDRASOFT, aktivní hydratační komplex obsahující přírodní oleje a vosky, pomáhá chránit rty před vysoušením a zároveň je udržuje jemné a vláčné.

Cena: 59,90 Kč/4,8 g

VČELÍ VOSK Vyživující balzám na rty

 • včelí vosk
 • kakaové máslo
 • 24h hydratace
 • bez minerálních olejů
 • bez palmového tuku

ASTRID VČELÍ VOSK Vyživující balzám na rty obsahuje včelí vosk, který působí jako přirozený film chránící rty před vnějšími vlivy. Kakaové máslo, bohaté na mastné kyseliny, pomáhá uchovat ve rtech vlhkost, poskytuje účinnou péči a hydrataci a pocit jemnosti popraskaným rtům. Intenzívní péče a hydratace až 24 hodin. BEZ MINERÁLNÍCH OLEJŮ/PALMOVÉHO TUKU. Dermatologicky testováno.

Cena: 59,90 Kč/4,8 g

ASTRID VŮNĚ KOKOSU s OF 25

Ochranný balzám na rty je obohacený olejem z avokáda, který je známý obsahem mastných kyselin a vitamínů A, E a D, které pomáhají rtům udržet přirozenou úroveň hydratace. Vůně kokosu evokuje léto a dodává rtům svěží pocit. OF 25 je pomáhá chránit proti UVA a UVB záření.

Cena: 59,90 Kč/4,8 g

 

Na vlně audioknih

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
13 x [14%]
Kriket
9 x [10%]
Lední hokej
9 x [10%]
Tenis
8 x [9%]
Volejbal
11 x [12%]
Stolní tenis
8 x [9%]
Baseball
9 x [10%]
Golf
8 x [9%]
Americký fotbal
8 x [9%]
Basketball
8 x [9%]

Celkem hlasovalo : 91

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru