Limitovaná edice: PRIM DIPLOMAT L.E. 2023

Hodinky PRIM DIPLOMAT jsou více než 55 let symbolem elegance, noblesy a nadčasového designu. Společnost ELTON hodinářská nyní představuje tento ikonický společenský model ve zbrusu novém provedení. Poprvé v historii se DIPLOMAT oblékl do bronzu.

Stejně jako oblek na míru, nebo ručně šité boty, i hodinky musí dokonale padnout. Splynout s vaším zápěstím tak, že si je uvědomíte až ve chvíli, kdy ze svého okolí uslyšíte komplimenty. Decentní i elegantní a zároveň unikátní a nezaměnitelné.

Přesně takové jsou hodinky PRIM DIPLOMAT.

Novoměstský výrobce se při tvorbě výjimečné edice inspiroval jedním ze svých nejznámějších modelů z konce 60. let. Designérům společnosti ELTON hodinářská se však nestárnoucí design podařilo posunout na novou úroveň. Ikonické pouzdro s typickým frézováním po obvodu číselníku je vyrobeno z bronzu, stejně jako decentní korunka a spona ručně šitého řemínku. Antracitový číselník zdobí typické paprsky, výrazné ručky a indexy. Absence datumového okna umocňuje čistotu a souměrnost designu.  

Prosklené zadní víko umožňuje obdivovat precizní práci hodinářských mistrů. Manufakturní strojek PRIM s ručním nátahem vytvořili v kombinaci černě rhodiovaných a zlacených prvků. Paprskovité linky na základně strojku propojují design přední a zadní strany hodinek.

Ambasadorem edice PRIM DIPLOMAT se stane dramatik a divadelní režisér David Drábek. Bronzová číslovaná edice hodinek PRIM DIPLOMAT bude v prodeji pouze do konce roku 2023. Jde tedy o další speciální edici tradičního českého výrobce, která není omezená počtem kusů, ale časem, po který ji bude možné objednat.

Historie prvních československých luxusních hodinek

Příběh jednoho z nejznámějších modelů značky PRIM se začal psát již v roce 1965. Novoměstský podnik stál před úkolem vytvořit špičkový společenský model, který by reprezentoval domácí hodinářské mistry v zahraničí. Výsledkem byly hodinky s nezaměnitelným designem číselníku i pouzdra.

Původní pracovní název zněl „PRIM Repre“, toto označení však nezaujalo. Bylo nutné najít jméno nové. Vedení továrny v Novém Městě nad Metují se rozhodlo pro novátorský postup. Ve vysílání Československé televize byla vyhlášena veřejná soutěž, ze které měl název vzejít. Ze všech došlých návrhů bylo vybráno jméno PRIM DIPLOMAT, pod kterým se hodinky začaly v roce 1966 vyrábět.

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
41 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 417

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru