BENY představuje novou kolekci šperků My Happy Hearts od Chopard

Jemná srdce, která lze nosit samostatně, ale i seskládaná jako stylový doplněk. To je nová kolekce šperků z dílny proslulé hodinářské a klenotnické společnosti Chopard, jež doplnila zamilovaný symbol 18karátovým zlatem a tančícími diamanty. My Happy Hearts se stává diskrétním symbolem emancipované generace, ale také znakem znovuobjeveného vztahu k sobě samému.

Jedinečné šperky od legendárního „Maison s velkým srdcem“ pro vás přináší klenotnictví BENY. Rodinná šperkařská firma, je domovem světově proslulých značek klenotů a hodinek. Mezi ně patří i šperky švýcarské společnosti Chopard, která vyniká svou kreativitou, využitím těch nejmodernějších technologií, ale i virtuózním uměním svých řemeslníků.

Značka, jež zprvu vyráběla kapesní hodinky, se v průběhu let propracovala až k vlastním kolekcím unikátních šperků. Proslula především svými „tančícími diamanty“ – zářivými kameny volně vsazenými mezi dvě safírová sklíčka, které se mohou pohybovat podle své vůle v nekonečném tanci. Tento důmyslný systém byl vynalezen v dílnách Chopard v 70. letech 20. století a od té doby zdobí celou řadu hodinek, šperků i doplňků.

Kolekce My Happy Hearts je důkazem úcty a lásky, kterou k sobě chováme. Může se stát osobitým klenotem pořízeným sobě sama, ale také dárkem, jímž poděkujete svým nejbližším za jejich přítomnost. Každý minimalistický šperk, nošený samostatně na strategických místech, je ztělesněním hesla „méně je více“. Díky malým rozměrům však můžete klenoty kombinovat a využít jejich různé barvy a tvary k tvorbě nekonečné škály variací přesně odpovídajících vašim outfitům či emocím.

Symbol srdce je nespornou ikonou značky Chopard, která se objevuje ve všech jejích kolekcích šperků – od Haute Joaillerie až po hodinky a doplňky. My Happy Hearts ztělesňuje něhu a jemnost hýčkané uprostřed jindy drsného světa. Kolekce je k dispozici v podobě náhrdelníků, řetízkových náramků, prstenů a náušnic, jejichž srdce jsou vyvedena z diamantů, karneolu či perleti, ale také ve verzi s tančícími diamanty mezi dvěma safírovými sklíčky. Od roku 2018 Chopard kráčí po cestě k udržitelnému luxusu, a tak pro výrobu svých hodinek i šperků využívá pouze 100% etické zlato.

Rodinné hodinářství a klenotnictví s tradicí již od roku 1976.

www.beny.cz

Brněnské výstaviště se už dnes na vás těší

Equal Pay Day

Svůdná Lisca

Leatherman

Anketa

Jakou hudbu posloucháte nejraději?

Klasická hudba
32 x [10%]
Jazz / Blues
28 x [9%]
Rock
39 x [12%]
Pop
35 x [11%]
Elektronická hudba
32 x [10%]
Metal
24 x [8%]
Hip hop / Rap
34 x [11%]
R&B & Soul
27 x [9%]
Folk & Country
30 x [10%]
Regionální a světová hudba
34 x [11%]

Celkem hlasovalo : 315

POČASÍ

Počasí Praha - Slunečno.czPočasí Brno - Slunečno.cz
Počasí Plzeň - Slunečno.cz

BLOG/ČEK

„Zdá se mi být až poněkud absurdní, že naším největším nepřítelem může být naše vlastní ego. Je to totiž racionální složka, která je podřízena především našemu svědomí a sociálním vazbám. Výsledkem tohoto hierarchického systému je naše chování. Ať chceme nebo ne, je to prostě tak. Zdravé ego je u člověka vždy rozpoznatelné, protože takový člověk se opírá o své emoce, aby porozuměl především sám sobě a prostředí, ve kterém žije a pracuje.“

Lenka Žáčková

Facebook

JDI nahoru