Praktické dárečky pro naše maminky

Moderní vakuová termokonvice SKYLINE celadon green mat 1 l udrží nápoj až 12 hodin teplý nebo 24 hodin studený. Jednoduše se s ní manipuluje jednou rukou díky příjemné ergonomické rukojeti. K dostání v různých barevných kombinacích. Za atypickým designem konvice stojí designéři Christian Rummel a Tim Storti.

Cena: 1599 Kč

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Moderní vakuová termokonvice SKYLINE pastel rose mat 1 l udrží nápoj až 12 hodin teplý nebo 24 hodin studený. Jednoduše se s ní manipuluje jednou rukou díky příjemné ergonomické rukojeti. K dostání v různých barevných kombinacích. Za atypickým designem konvice stojí designéři Christian Rummel a Tim Storti.

Cena: 1599 Kč

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Termokonvice GUSTO coconut white 1,5 l

Kovové tělo, skleněná vnitřní nádoba, vrchní vrstva z odolného laku, víčko a rukojeť z kvalitního pochromovaného plastu... To vše je zárukou prvotřídní kvality s pětiletou garancí na izolační vlastnosti! Udrží nápoje 12 hodin teplé a 24 hodin studené. Pod designem konvice je podepsán designér Martin Hauenstein.

Cena: 1699 Kč

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Termoska ENDLESS lavender mat 0,5 l udrží obsah 12 hodin teplý nebo 24 hodin studený, 100% těsní, je odolná vůči oděrům a nárazům a jídlo díky technologii AromaSafe® neztratí svou chuť. Váží jen 326 g a uchovat v ní můžete i ovocné džusy, šťávy a sycené nápoje. Lze mýt v myčce na nádobí. K dostání je v různých barvách.

Cena: 829 Kč

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Termoska ENDLESS celadon green mat 0,5 l udrží obsah 12 hodin teplý nebo 24 hodin studený, 100% těsní, je odolná vůči oděrům a nárazům a jídlo díky technologii AromaSafe® neztratí svou chuť. Váží jen 326 g a uchovat v ní můžete i ovocné džusy, šťávy a sycené nápoje. Lze mýt v myčce na nádobí. K dostání je v různých barvách.

Cena: 829 Kč

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
41 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 417

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru