Praktické dárečky pro naše maminky

Moderní vakuová termokonvice SKYLINE celadon green mat 1 l udrží nápoj až 12 hodin teplý nebo 24 hodin studený. Jednoduše se s ní manipuluje jednou rukou díky příjemné ergonomické rukojeti. K dostání v různých barevných kombinacích. Za atypickým designem konvice stojí designéři Christian Rummel a Tim Storti.

Cena: 1599 Kč

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Moderní vakuová termokonvice SKYLINE pastel rose mat 1 l udrží nápoj až 12 hodin teplý nebo 24 hodin studený. Jednoduše se s ní manipuluje jednou rukou díky příjemné ergonomické rukojeti. K dostání v různých barevných kombinacích. Za atypickým designem konvice stojí designéři Christian Rummel a Tim Storti.

Cena: 1599 Kč

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Termokonvice GUSTO coconut white 1,5 l

Kovové tělo, skleněná vnitřní nádoba, vrchní vrstva z odolného laku, víčko a rukojeť z kvalitního pochromovaného plastu... To vše je zárukou prvotřídní kvality s pětiletou garancí na izolační vlastnosti! Udrží nápoje 12 hodin teplé a 24 hodin studené. Pod designem konvice je podepsán designér Martin Hauenstein.

Cena: 1699 Kč

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Termoska ENDLESS lavender mat 0,5 l udrží obsah 12 hodin teplý nebo 24 hodin studený, 100% těsní, je odolná vůči oděrům a nárazům a jídlo díky technologii AromaSafe® neztratí svou chuť. Váží jen 326 g a uchovat v ní můžete i ovocné džusy, šťávy a sycené nápoje. Lze mýt v myčce na nádobí. K dostání je v různých barvách.

Cena: 829 Kč

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Termoska ENDLESS celadon green mat 0,5 l udrží obsah 12 hodin teplý nebo 24 hodin studený, 100% těsní, je odolná vůči oděrům a nárazům a jídlo díky technologii AromaSafe® neztratí svou chuť. Váží jen 326 g a uchovat v ní můžete i ovocné džusy, šťávy a sycené nápoje. Lze mýt v myčce na nádobí. K dostání je v různých barvách.

Cena: 829 Kč

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
357 x [13%]
Aperol spritz
248 x [9%]
Cuba Libre
263 x [9%]
Piňa Colada
249 x [9%]
Daiquiri
254 x [9%]
Margarita
352 x [13%]
Cosmopolitan
270 x [10%]
Mai-Tai
274 x [10%]
Whiskey sour
246 x [9%]
Pisco sour
257 x [9%]

Celkem hlasovalo : 2770

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru