Legendární plastová Tatra přiváží spoustu zábavy a možností!

Na hřišti, pláži, ale i doma mají děti spoustu pokladů k objevování a nákladu, který potřebují převézt. Při volbě hraček, které jim pomohou, nemusíte dělat kompromisy mezi atraktivním provedením, kvalitou a bezpečností. Máme pro vás tipy na lety prověřenou výbavu ryze české výroby, která vaše děti potěší venku i v pokojíčku.

Klasika plná překvapení

Ikonický model Tatry 148 najdete po celé generace snad na každém hřišti a fenoménem zůstává i v dnešní době. U těch, které pochází od české rodinné značky Dino, si můžete být jisti, že jsou z potravinářského plastu bez ftalátů a získaly certifikát Bezpečná a kvalitní hračka. Vhodné jsou už pro děti od jednoho roku. Pokud chcete vozový park svého potomka doplnit o robustnější 72 centimetrů dlouhý model, můžete vybírat z legendární oranžové, ale také z modré, modro-červené, khaki nebo růžové varianty. Velká plastová Tatra je velmi odolná a v její výbavě nechybí praktické madlo, ani bezpečnostní aretace korby. Za pozornost stojí i mimořádná nosnost celých 100 kg. To už je pořádná hromada písku, autíček, panenek a jiného důležitého nákladu. Sérii doplňuje bagr vyvinutý přímo do páru s velkou Tatrovkou. Malé stavitele nadchne pohyblivým otočným ramenem a masivní mechanicky ovládanou lžící. Cena základního modelu velké Tatry 148 se stále drží na 849 Kč bez ohledu na barvu. Bagr pořídíte za 899 Kč.

Sbaleno na cesty

Na výlet, dovolenou, ale i do menších dětských pokojů – anebo pro rodiče, kteří s sebou dětem na procházky nosí spoustu dalších nezbytností, je ideální volbou mini plastová Tatra 148. Měří pouhých 30 centimetrů, ale pokud jde o bezpečnost, kvalitu plastu i celého provedení, v ničem si nezadá se svou větší sestrou. Kromě oranžové nebo růžové tradiční sklopky si můžete pořídit také míchačku, valník nebo oblíbený bagr. Děti, které hoří nadšením pro požární techniku, okouzlíte hasičskou Tatrou 148. Jejím největším trumfem je bílý žebřík, který je nejen vysouvací, ale také otočný o 360 stupňů. V nabídce objevíte i vojenskou variantu s odnímatelnou plachtou. Všechny modely mají pohyblivé části, které děti baví. Každý z těchto bytelných modelů zakoupíte za 349 Kč.

Zábava pro celou rodinu

S Tatrou si společný čas naplno užijete, i když vám zrovna nepřeje počasí. Až čtyři hráče ve věku od pěti let spolehlivě zabaví desková hra od českého autora. Nese název Nalož Tatru a vy se v ní můžete stát nejlepším řidičem legendární tatrovky. Stačí chytře poskládat cihly, dřevo a kamení na korbu a zvolit nejkratší cestu od nakládky ke stavbě. Při hře si s dětmi procvičíte počty, ale i strategické uvažování. Navíc má variabilní herní plán, který přizpůsobíte podle vašich časových možností a věku hráčů. Z pohodlí domova hru pořídíte na www.mojedino.cz, a to za 349 Kč.

S motivem Tatry je v nabídce Dino také například karetní hra Černý Petr, dřevěné obrázkové kostky nebo různé druhy puzzle (15, 24 nebo 25 dílků). Soustředění i představivost rodičů a větších dětí prověří originální pop-art puzzle s Tatrou. Mají 1 000 dílků, jsou vyrobeny z odolného kartonu a poskládat si z nich můžete nápaditý bytový doplněk.

Více informací a mnoho dalších her a hraček, nejen s motivy Tatry, najdete na www.mojedino.cz

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
41 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 417

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru