PAUL jako společensky odpovědné pekařství

Současným trendem většiny firem je tzv. společenská odpovědnost. V praxi to znamená, že společnosti si dobrovolně stanovují vysoké etické standardy, snaží se minimalizovat negativní dopady na životní prostředí, pěstují dobré vztahy se svými zaměstnanci a podporují region, ve kterém působí. Pekařství PAUL v těchto aktivitách nezůstává pozadu.

Mezi činnosti, kterými PAUL přispívá svému okolí, je několik. Mezi nejzásadnější patří „Stop plýtvání“. Každé pekařství PAUL hodinu před zavírací dobou, prodává neskladovatelný sortiment s 50% slevou. Filip Kubernat ředitel společnosti PAUL k tomu dodává: „Inspirací pro tuto akci byla pro nás Francie, kde je to naprosto běžné. Když se vše vyprodá, pekařství se zavře a jde se domů. Nic nepřijde do koše a zákazník odchází spokojený“.

Další aktivitou, kterou se PAUL snaží pomáhat, je lokálnost. Pokud je to možné, suroviny odebírá od místních výrobců, pěstitelů či zemědělců. V letošních letních novinkách jich je několik. Osvěžující a příjemně netradiční Voda z růží obsahuje růžové lístky z ekologické bio farmy Ekokoza. Domácí kmínový chléb s pastrami je zase proložen plátky voňavého masa z české Pršutérei Chovaneček.

V neposlední řadě je pekařství PAUL hrdým sponzorem chovu slona indického v pražské ZOO. PAUL nepřispívá jen peněžně, ale sloni si často pochutnávají na křupavých bagetkách.

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
570 x [13%]
Aperol spritz
369 x [9%]
Cuba Libre
383 x [9%]
Piňa Colada
370 x [9%]
Daiquiri
362 x [8%]
Margarita
472 x [11%]
Cosmopolitan
377 x [9%]
Mai-Tai
395 x [9%]
Whiskey sour
424 x [10%]
Pisco sour
573 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4295

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru