PAUL jako společensky odpovědné pekařství

Současným trendem většiny firem je tzv. společenská odpovědnost. V praxi to znamená, že společnosti si dobrovolně stanovují vysoké etické standardy, snaží se minimalizovat negativní dopady na životní prostředí, pěstují dobré vztahy se svými zaměstnanci a podporují region, ve kterém působí. Pekařství PAUL v těchto aktivitách nezůstává pozadu.

Mezi činnosti, kterými PAUL přispívá svému okolí, je několik. Mezi nejzásadnější patří „Stop plýtvání“. Každé pekařství PAUL hodinu před zavírací dobou, prodává neskladovatelný sortiment s 50% slevou. Filip Kubernat ředitel společnosti PAUL k tomu dodává: „Inspirací pro tuto akci byla pro nás Francie, kde je to naprosto běžné. Když se vše vyprodá, pekařství se zavře a jde se domů. Nic nepřijde do koše a zákazník odchází spokojený“.

Další aktivitou, kterou se PAUL snaží pomáhat, je lokálnost. Pokud je to možné, suroviny odebírá od místních výrobců, pěstitelů či zemědělců. V letošních letních novinkách jich je několik. Osvěžující a příjemně netradiční Voda z růží obsahuje růžové lístky z ekologické bio farmy Ekokoza. Domácí kmínový chléb s pastrami je zase proložen plátky voňavého masa z české Pršutérei Chovaneček.

V neposlední řadě je pekařství PAUL hrdým sponzorem chovu slona indického v pražské ZOO. PAUL nepřispívá jen peněžně, ale sloni si často pochutnávají na křupavých bagetkách.

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
41 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 417

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru