Dolce Vita Le Murrine, to jsou novinky z Itálie

Inovativní design, paleta barev, elegance a luxus, to vše spojuje novinky italské značky Guzzini. Kolekce Dolce Vita je divokou kartou udržitelného bioplastu. Za obdivuhodným designem je unikátní tříbarevná technologie, která stojí za jedinečností kolekce Le Murrine.

Dolce Vita

Styl, inovace a ekologická udržitelnost se setkávají v jedinečné kolekci Dolce Vita, která je oslavou přirozené elegance proslulého italského životního stylu. Proto nechybí ani hravé, zářivé barvy, ladné křivky a nadčasový design.

Vyrobeno z bioplastu, který záměrně a s noblesou evokuje sklo

Skutečná udržitelnost celé kolekce stojí na inovativním bioplastu. Jedná se o obnovitelný, nefosilní organický materiál, na jehož výrobu byl použit rostlinný odpad. Běžné plasty jsou vyráběny z ropy, což je také rostlinný odpad, ale jeho proměna v černé zlato trvala milióny let. Není nutné plýtvat bohatstvím naší planety, jde to i jinak.

Le Murrine

Kolekce Le Murrine je poctou benátskému sklářskému umění. Každý kousek této kolekce je stylovým mistrovským dílem vytvořeným talentovanými designéry. Nádherné evokace původního materiálu a vznešené barevné kombinace vnesou do každého interiéru kousek Benátek. Design kolekce nestojí na tvaru, podstatou je samotná hmota a její zpracování. Díky transparentnímu akrylovému materiálu, tolik podobnému sklu, bylo možné vytvořit efektní průsvity, které jsou zásadním prvkem celé kolekce. Umožňují vidět obsah, ale také promítnou na váš stůl hravý příběh světel a barevných odrazů.

Tradiční tvar vyrobený špičkovou technologií.

Při výrobě této kolekce byla použita exkluzivní tříbarevná technologie Guzzini 3 Color Tech. Každý kus tak obsahuje 3 vrstvy akrylového materiálu různé barvy, takže vzniká jedinečný design se zdánlivými otvory. Misky dírkované nejsou, jde o optický klam díky transparentnímu materiálu.

https://www.ignazrosler.cz/novinky-guzzini/
prodejna IGNAZ RÖSLER, 28. října 10, Praha 1

Na vlně audioknih

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

Anketa

Společnost Poháry Bauer, největší prodejce a výrobce sportovních pohárů ve střední Evropě, sestavila žebříček nejoblíbenějších sportů sporty ve světě. Jaký máte nejraději vy?

Fotbal
47 x [11%]
Kriket
37 x [9%]
Lední hokej
43 x [10%]
Tenis
35 x [8%]
Volejbal
45 x [11%]
Stolní tenis
40 x [10%]
Baseball
41 x [10%]
Golf
44 x [11%]
Americký fotbal
49 x [12%]
Basketball
36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 417

Celoroční oslavy 120 let značky Harley-Davidson

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru