Jeu'Demeure & McCosmetics Kvalitní ochrana před UV zářením

Hřejivé počasí a všudypřítomné slunce jsou obvykle tím, čeho se s příchodem léta nemůžeme dočkat. Zároveň ale nesmíme zapomínat na fakt, že sluneční paprsky mohou pokožku více či méně závažně poškodit. Poradíme vám, jak nad nimi vyzrát a plnými doušky si užívat bezstarostnou letní pohodu.

Pobyt na slunci je přínosný nejen pro naši duševní pohodu, ale je také důležitý pro celkové zdraví našeho organismu, neboť stojí za produkcí vitamínu D. Abychom ze slunečních paprsků měli opravdový užitek a nemuseli se trápit obavami o svou pokožku, je nezbytné dodržovat tato jednoduchá pravidla:

 • používejte kvalitní přípravky s ochranným faktorem SPF 30 nebo SPF 50,
 • protektivní krémy aplikujte alespoň 30 minut předtím, než bude vaše pokožka vystavena slunci,
 • chraňte se i v případech, kdy jste ve stínu nebo není zrovna azurové nebe,
 • vyhněte se slunci mezi 11:00 a 15:00,
 • na přímém slunci nebuďte déle než 30 minut,
 •  dodržujte pitný režim.

Dopřejte své pokožce to nejlepší:

Jeu'Demeure Anti Sun

Přírodní opalovací krém proti vráskám s SPF 50+ a PA++++ chrání pleť během celého dne. Zároveň dodává pokožce potřebnou hydrataci, vyživuje ji, také revitalizuje a pomáhá vyhlazovat vrásky.

Krém v sobě kombinuje účinky peptidů a melatoninu, tedy silných antioxidantů, jež pomáhají chránit buňky před poškozením volnými radikály i před předčasným stárnutím. Produkt má jemnou texturu, tudíž nezanechává na pokožce bílý film. Před škodlivým UV zářením chrání až 15 hodin. Jeu'Demeure Anti Sun je vhodný pro celou rodinu a všechny typy pleti.

Jeu'Demeure Anti Sun SPF 50+ a PA++++, 50 ml: 899 Kč.

McCosmetics Sun Block

Denní krém na opalování s faktorem SPF 50+ a vysokým obsahem kyseliny hyaluronové dokonale chrání před vznikem pigmentových skvrn i spálenin a současně podporuje přirozenou obranyschopnost pokožky. Po použití krému je pleť rovnoměrně opálená, sjednocená a beze skvrn.

Vedle toho McCosmetics Sun Block obsahuje hydratační složky, které dodají pokožce vitalitu a zároveň podporují obnovu tkání. Přípravek se hodí pro běžné použití i jako péče po peelingu, ošetření laserem nebo coby součást pooperační péče po estetických zákrocích. Krém je vhodný pro každodenní použití pro všechny typy pleti, zejména pro tu, která má sklon k tvorbě pigmentových skvrn.

McCosmetics Sun Block SPF 50+, 50 ml: 699 Kč.

McCosmetics Sun Block Color

Tónovaný denní krém s faktorem SPF 50+ nahrazuje lehký make-up a současně poskytuje pokožce obličeje perfektní ochranu proti vzniku pigmentových skvrn či spálenin. Po jeho použití se pleť opálí do rovnoměrného tónu.

Krém obsahuje hydratační složky, které dodají pleti vitalitu, podporují regeneraci a posilují přirozenou kožní bariéru. Přípravek se hodí pro běžné každodenní použití i jako péče po peelingu, laseru nebo coby pooperační péče po estetických zákrocích.  Krém je vhodný pro všechny typy pleti.

McCosmetics Sun Block Color SPF 50+, 50 ml: 699 Kč.

McCosmetics, Aloe Vera 100%

100% gel z aloe vera má jedinečné tišící a hojivé vlastnosti, proto se hodí jako okamžitá pomoc po nadměrném opalování, po peelingu, laserových zákrocích, po bodnutí hmyzem nebo také po holení.

Gel obsahuje celou řadu aminokyselin, vitamínů, polysacharidů a enzymů, které:

 • zklidňují pokožku po slunění,
 • hydratují kůži a udržují ji vláčnou,
 • mírní podráždění,
 • působí protizánětlivě,
 • suché a zarudlé kůži dodávají výživu,
 • hojí povrchové ranky, oděrky a vyrážky,
 • ulevují od bolesti svalů a kloubů,
 • pomáhají při bodnutí hmyzem.

Přípravek je vhodný pro každý typ pleti a lze jej použít pro pokožku obličeje i celého těla.

McCosmetics Aloe Vera 100%, 500 ml: 1.395 Kč/200 ml: 960 Kč.

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
151 x [11%]
Aperol spritz
140 x [10%]
Cuba Libre
144 x [10%]
Piňa Colada
139 x [10%]
Daiquiri
146 x [10%]
Margarita
142 x [10%]
Cosmopolitan
154 x [11%]
Mai-Tai
128 x [9%]
Whiskey sour
137 x [10%]
Pisco sour
150 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1431

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru