Bývalá milenka fotbalisty Jiránka je na zajíčky?

Loni se Kristýna Černá rozešla s bývalým fotbalovým reprezentantem Martinem Jiránkem. Místo sexu s ní si totiž boreček užíval spíše na PlayStationu. Teď se krásná blondýnka stále častěji objevuje na automobilových závodech a dokonce se rozhodla podnikat v erotice. Že by tedy konečně uspokojení?

Když se na Kristýnu podíváte, asi si ťukáte na čelo a myslíte si něco o tom, kam dal Jiránek rozum. A jestli má vůbec funkční nádobíčko, když tuhle kočku v posteli ignoroval. „Už je to pryč. Spíše se tomu dnes už jenom směju,“ má jasno Kristýna a za románkem udělala tlustou čáru. Má již jiné zájmy, než bývalou kopačku. Nedávno se objevila na závodech v Hockenheimu, kde v rámci seriálu Formule 4 startoval i český supertalent Roman Staněk. O tom se říká, že by to jednou mohl dotáhnout až do Formule 1. „Je to sympaťák, o tom žádná. Ale buď musím pár let počkat, nebo ho přenechat jiné,“ směje se Černá. Aby také ne! Vždyť Romanovi je teprve patnáct, takže ruce zatím pryč.

Možná ale i český talent jednou za Kristýnou dorazí na zkušenou. Blondýnka chce totiž podnikat v erotice, hodlá si otevřít vlastní e-shop s pomůckami pro dospělé, později snad i kamenný obchod. Už se těšíme, až plán zrealizuje. Slibuje totiž, že všechny prodávané věci budou od ní na vlastní tělo vyzkoušené. Budete tak mít jistotu, že „nešlápnete“ vedle a Týna slibuje, že komukoli s výběrem ráda poradí. „Zatím nechci prozrazovat detaily. Ale vše se dozvíte čas a věřte, že na nákupy u mě nezapomenete,“ láká dnes už snad uspokojená kočka. A my budeme samozřejmě u toho a jako první vás budeme o novém e-shopu informovat. Bude stát určitě za to!

Foto: archiv K. Černé a Roman Staněk

Brněnské výstaviště se už dnes na vás těší

Svůdná Lisca

Leatherman

Anketa

Jakou hudbu posloucháte nejraději?

Klasická hudba
62 x [8%]
Jazz / Blues
62 x [8%]
Rock
101 x [14%]
Pop
70 x [9%]
Elektronická hudba
60 x [8%]
Metal
49 x [7%]
Hip hop / Rap
165 x [22%]
R&B & Soul
50 x [7%]
Folk & Country
53 x [7%]
Regionální a světová hudba
76 x [10%]

Celkem hlasovalo : 748

POČASÍ

Počasí Praha - Slunečno.czPočasí Brno - Slunečno.cz
Počasí Plzeň - Slunečno.cz

BLOG/ČEK

„Zdá se mi být až poněkud absurdní, že naším největším nepřítelem může být naše vlastní ego. Je to totiž racionální složka, která je podřízena především našemu svědomí a sociálním vazbám. Výsledkem tohoto hierarchického systému je naše chování. Ať chceme nebo ne, je to prostě tak. Zdravé ego je u člověka vždy rozpoznatelné, protože takový člověk se opírá o své emoce, aby porozuměl především sám sobě a prostředí, ve kterém žije a pracuje.“

Lenka Žáčková

Facebook

JDI nahoru