Vodka Amundsen v limitované letní edici má etiketu, kterou navrhla umělá inteligence

Slunce, pláže, rybníky, stanování, čundry, grilovačky a výlety do přírody. Přípravy na léto jsou v plném proudu a Amundsenští husky naslouchají svému 6. smyslu a vyměnili zápřah za pohodu, aby byli v plné síle připraveni na zimu. Nechte se jimi inspirovat a užijte si léto přesně podle vašeho gusta s oblíbenou vodkou Amundsen. Ta přichází s limitovanou letní edicí, která je vybavena jedinečnou hravou etiketou, kterou podle zadání společnosti STOCK Plzeň-Božkov navrhla úplně poprvé umělá inteligence!

Umělá inteligence (Artificial Intelligence, AI) se neustále posouvá kupředu. A má i smysl pro humor! Zajímá vás, jak to víme? AI totiž navrhla novou etiketu pro limitovanou letní edici křišťálově čisté vodky Amundsen. Společnost STOCK Plzeň-Božkov zadala umělé inteligenci pokyn, aby navrhla etiketu na motivy toho, jak Amundsen vodka tráví léto, jak vypadá skandinávské léto a jak by to mohlo vypadat, kdyby i Amundsenští husky naslouchali svému 6. smyslu. A zde je výsledek – Amundsenští husky vyměnili zápřah za pohodu a užívají si zaslouženého letního odpočinku. A ne ledajakým způsobem. Husky si totiž užívají letní pohodu v plné parádě – na pláži, se slunečními brýlemi a drinkem s vodkou Amundsen.

A protože Amundsenští husky si už dopřávají zaslouženého odpočinku a letních radovánek, užijte si léto naplno i vy. Vodka Amundsen v sobě ukrývá křišťálově čistou a 6x destilovanou tekutinu, která je přímo stvořená pro míchání odvážných a osvěžujících letních drinků. Co takhle namíchat svým přátelům jednoduchý drink Amundsen Skinny, který vás dostane svou svěží chutí s tóny čerstvé limetky?

Amundsen Skinny

Letní drink, který se hodí ke každé příležitosti. Takový je oblíbený Amundsen Skinny, který vás potěší nejen během grilování, ale i na festivalech, party či při relaxování na pláži. A jak na něj? Stačí, když sklenici naplníte ledem, přilijete 4 cl šestkrát destilované vodky Amundsen, 15 cl sody, 2 cl limetkové šťávy a na závěr ozdobíte klínkem čerstvě ukrojené limetky. A letní pohoda může začít.

AMUNDSEN SUMMER EDITION S ETIKETOU NAVRŽENOU AI

Objem: 0,5l

Obsah: 37,5%

Doporučená cena: 209,90 Kč

Audioknihy: Vila v Itálii

Prací papírky

Dětská kosmetika

Anketa
BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru