Hořčice Alba dodají grilovačce ten správný říz!

Sezona grilování je v plném proudu. Všichni se těší na posezení s přáteli, teplé letní večery, vychlazené drinky a samozřejmě skvělé jídlo. Aby vaše grilování mělo ten správný říz, ochutnejte plnotučné hořčice z oblíbené řady Chlapské chutě, která se v loňském roce stala Volbou spotřebitelů mezi novinkami na trhu. Hodí se skvěle nejen ke grilovanému masu. Gurmánský zážitek udělají i z „obyčejných“ párků nebo špekáčků opečených u ohně.

Někdo to rád ostré!

Oblíbená orientální hořčice zaujme výraznou chutí koření, v křenové variantě najdete kousky křenu, díky kterým má zajímavou konzistenci. Pokud si nedokážete představit grilovačku bez pořádně ostré omáčky, vyzkoušejte určitě intenzivní hořčici s chilli. Jemnější a rafinovanější je příjemně štiplavá hořčice s kousky papriček Jalapeňos, inspirovaná mexickou kuchyní. Hořčice můžete použít i při nakládání masa, nebo je smíchat s kvalitním olejem a vytvořit tak pikantní zálivku na salát. Kupte si rovnou všechny čtyři a objevujte nové chuťové kombinace.

Tradiční české hořčice Alba jsou vyráběny ve východočeských Pardubicích a neobsahují syntetická barviva ani chemické konzervanty.

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Představujeme vám herce, kteří jsou podle Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD) nejoblíbenější. Který je ten váš?

Johnny Depp, USA
173 x [10%]
Leonardo DiCaprio, USA
168 x [9%]
Tom Hanks, USA
168 x [9%]
Brad Pitt, USA
169 x [9%]
Bruce Willis, Západní Německo
188 x [10%]
Morgan Freeman, USA
195 x [11%]
Christian Bale, Velká Británie
199 x [11%]
Robert Downey Jr., USA
180 x [10%]
Robert De Niro, USA
185 x [10%]
Jack Nicholson, USA
184 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1809

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru