5 originálních svatebních dárků aneb jak nebýt nudným svatebčanem

Svatební sezóna je v plném proudu. Pokud jste na nějakou svatbu pozvaní a stále si lámete hlavu, čím novomanžele obdarovat, abyste jim skutečně udělali radost a trefili se do jejich vkusu a potřeb, máme pro vás 5 tipů. Zaručujeme vám, že na rozdíl od „praktických“ dárků do domácnosti či obálky s penězi na ten váš jen tak nezapomenou.

S těmito originálními svatebními dárky se stanete svatebčanem, který vyčnívá z davu a přináší novomanželům nejen radost, ale také zážitky a vzpomínky na celý život. Zapomeňte na nudné dary a dejte jim něco opravdu výjimečného.

  1. Dopřejte jim létat v oblacích

Zážitek je něco, co si novomanželé uchovají v paměti po celý život. A co je rovnou vyslat až k nebeským výšinám? Darujte jim let horkovzdušným balónem nad místy, kde se poprvé seznámili. Připravte piknikový koš, aby atmosféra, kdy si budou užívat pohledu z ptačí perspektivy a romantických chvil symbolizujících začátek jejich společné cesty životem, byla nezapomenutelná. Unikátní příležitost strávit společný čas v nadpozemských výškách bude krásným milníkem jejich svatebního období.

  1. Vypravte je na cestu, která je sama o sobě cílem

Hitem letošní sezóny je pobyt v karavanu. Vsaďte na netradičnost a zprostředkujte svým blízkým pobyt v přírodě, kdy si budou moci vychutnat romantické večery pod hvězdami a prozkoumávat krásy okolí. Pobyt v karavanu nabídne novomanželům relaxaci, dobrodružství a příležitost zažít dny přesně podle jejich představ a momentální nálady... O oblibě tohoto svatebního daru svědčí i speciální dárkové vouchery, které nabízí největší půjčovna karavanů u nás, Campiri.

  1. Darujte dobrý skutek

Místo obvyklých dárků, které často upadnou v zapomnění, můžete nevěstu s ženichem překvapit poukazem s příspěvkem na charitativní organizaci či zvířecí útulek. Tento svatební dar umožní novomanželům pomoci těm, kteří to potřebují, a zároveň prožít radost ze sdílení své lásky s ostatními. Společné rozhodnutí, na jakou organizaci přispějí, posílí jejich vzájemné pouto a bude zhmotněným důkazem toho, že spolu pár sdílí nejen lásku, ale i hodnoty.

  1. Pošlete je na společný kurz

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Pokud novomanželé rádi experimentují v kuchyni, můžete jim darovat kurz vaření s renomovaným kuchařem, díky němuž objeví nové chutě a ještě více okoření svou lásku. Navíc jim vytvoříte prostor pro další společně strávený čas a třeba i přispějete ke vzniku nové tradice. A co si budeme povídat – vyjít spolu v kuchyni při vytváření několikachodového menu už je samo o sobě velkou zkouškou vztahu. Když se to naučí hned na začátku, mohou se těšit na stále dokonalejší pokrmy, které svým hostům jednou připraví třeba na výročí své zlaté svatby.

  1. Naučte je něco nového

Svatební cesta je pro novomanžele unikátním obdobím plným romantiky, relaxace a vzájemného spojení. Pokud víte, že se pár chystá na líbánky k moři, proměňte je svým darem v nezapomenutelné dobrodružství. Otevřete jim brány mořského světa prostřednictvím organizovaného kurzu potápění, parasailingu nebo třeba jízdy na vodních lyžích. Záleží, co zamilované hrdličky preferují. Ať se rozhodnou pro jakékoliv zpestření na pláži, jedno je jisté – díky vašemu originálnímu dárku si uvědomí, že společně mohou překonat jakékoliv překážky a objevovat nové horizonty – pod vodou, ve vzduchu a hlavně na zemi…

Audioknihy: Vila v Itálii

Prací papírky

Dětská kosmetika

Anketa
BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru