Přeneste se do Karibiku s novým ovocným čajem TEEKANNE Caribbean Mango

Šťavnaté a svěží mango je symbolem radosti a pohody a není divu, že se toto skvělé tropické ovoce využívá také k přípravě džusů, pyré nebo sorbetů. Díky TEEKANNE si nyní můžete připravit dokonce i lahodný mangový čaj! Čerstvá novinka TEEKANNE Caribbean Mango z řady World of Fruits vás kdykoli příjemně naladí na veselou mangovou vlnu plnou života a karibského slunce.

Chuťově výrazné mango sice roste pouze v tropických oblastech, číslem jedna je ale u milovníků ovoce po celém světě. Tento plod s hřejivě žlutou dužinou obsahuje vitamíny C, A, množství prospěšné vlákniny a antioxidantů, takže potěší nejen chuťové pohárky, ale i imunitu a celkovou kondici.

Ať už bude za vašimi okny chladný večer nebo deštivé ráno, s každým douškem čaje TEEKANNE Caribbean Mango se ocitnete blíž a blíž karibskému ráji. Novinka v sobě skrývá intenzivní ovocnou chuť tohoto nezaměnitelného ovoce, probudí ve vás vzpomínky na letní sluneční paprsky a dopřeje vám lahodný chuťový zážitek, jenž ocení každý milovník nových čajových příchutí.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz                                                  

Ovocný čaj TEEKANNE World of Fruits Caribbean Mango je k dostání za cenu 49,90 Kč.

Audioknihy: Vila v Itálii

Prací papírky

Dětská kosmetika

Anketa
BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru