Česká tradice s francouzským šarmem

Ochutnejte sladké koláče z pekařství PAUL, jsou nápaditým propojením české a francouzské pekařské tradice. Lahodné koláče proto hlásí návrat! Letos na podzim se řada sladkých plněných koláčů obohatila o další varianty.

Výborné koláče z jemného máslového brioškového těsta jsou bohatě naplněné oblíbenými i netradičními ingrediencemi. Vláčnost a další chuťový rozměr dodává každému z koláčů lahodná směs másla a rumu.

Mandlový krém frangipane skvěle vynikne se šťavnatými borůvkami. Nemůžete se nikdy rozhodnout, jestli je vaším favoritem tvaroh nebo povidla? Už nemusíte – spojili jsme pro Vás nejoblíbenější klasické náplně na jednom koláči. A do třetice všeho dobrého – už naše babičky věděli, že kombinace máku se sladkými švestkami je prostě dokonalá. Souhlasíte?

Na koláčích si pochutnáte k snídani i k odpolední kávě. Potěšte kamarádku nebo třeba kolegyni, protože koláče PAUL jsou ve velikosti tak akorát pro dva. A co je lepšího, než se o voňavou dobrotu rozdělit s někým, na kom nám záleží?

      e-shop: shop.paul-cz.com

Audioknihy: Skutečné problémy

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Představujeme vám herce, kteří jsou podle Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD) nejoblíbenější. Který je ten váš?

Johnny Depp, USA
31 x [11%]
Leonardo DiCaprio, USA
27 x [9%]
Tom Hanks, USA
30 x [10%]
Brad Pitt, USA
29 x [10%]
Bruce Willis, Západní Německo
29 x [10%]
Morgan Freeman, USA
30 x [10%]
Christian Bale, Velká Británie
27 x [9%]
Robert Downey Jr., USA
28 x [10%]
Robert De Niro, USA
29 x [10%]
Jack Nicholson, USA
30 x [10%]

Celkem hlasovalo : 290

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru