Česká tradice s francouzským šarmem

Ochutnejte sladké koláče z pekařství PAUL, jsou nápaditým propojením české a francouzské pekařské tradice. Lahodné koláče proto hlásí návrat! Letos na podzim se řada sladkých plněných koláčů obohatila o další varianty.

Výborné koláče z jemného máslového brioškového těsta jsou bohatě naplněné oblíbenými i netradičními ingrediencemi. Vláčnost a další chuťový rozměr dodává každému z koláčů lahodná směs másla a rumu.

Mandlový krém frangipane skvěle vynikne se šťavnatými borůvkami. Nemůžete se nikdy rozhodnout, jestli je vaším favoritem tvaroh nebo povidla? Už nemusíte – spojili jsme pro Vás nejoblíbenější klasické náplně na jednom koláči. A do třetice všeho dobrého – už naše babičky věděli, že kombinace máku se sladkými švestkami je prostě dokonalá. Souhlasíte?

Na koláčích si pochutnáte k snídani i k odpolední kávě. Potěšte kamarádku nebo třeba kolegyni, protože koláče PAUL jsou ve velikosti tak akorát pro dva. A co je lepšího, než se o voňavou dobrotu rozdělit s někým, na kom nám záleží?

      e-shop: shop.paul-cz.com

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
573 x [13%]
Aperol spritz
372 x [9%]
Cuba Libre
387 x [9%]
Piňa Colada
373 x [9%]
Daiquiri
365 x [8%]
Margarita
476 x [11%]
Cosmopolitan
380 x [9%]
Mai-Tai
398 x [9%]
Whiskey sour
428 x [10%]
Pisco sour
577 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4329

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru