Elisha: Elegantní ženská silueta jako symbol podzimu

Designérka Eliška Tomková vyniká precizním šitím a také tím, že bedlivě naslouchá svým klientkám. A ty touží být šik i s nadcházejícím podzimem. Takže žádná šedivá nuda. Podzimní kolekce značky Elisha je odvážná stejně jako její zákaznice - úspěšné a sebevědomé ženy, které se jen tak něčeho nezaleknou. Za dominantní prvek prostupující jednotlivými outfity lze označit akcent na ženskou siluetu. Eliška Tomková nechává vyniknout ženským křivkám a s důrazem na ladnost a eleganci je obepíná prémiovými materiály. Tím primárním je již tradičně vlna, tentokrát s vyšší gramáží a tudíž vyšší hřejivostí. Dotek punku a extravagance nabídnou kousky z koženky.

V hlavní roli je opět vlna, perfektní materiál, který hřeje, když je potřeba, a zároveň nechává dýchat. Eliška Tomková z ní vytvořila nové typy šatů i kabátů. Některé jsou ušité ve zkrácené crop délce a jejich střih vyladěný tak, aby byl kabátek nejen stylový, ale i funkční. Vypadá skvěle ke klasickým kalhotám, s kolovou sukní tvoří hvězdnou dvojici. “Chladnější počasí nemusí přinášet pouze šeď a neforemné linie. Kladla jsem naopak důraz na zvýraznění pasu, celkově siluety a ženské elegance s kapičkou punku,” vysvětluje tvůrčí záměr sama designérka.

Za nejvýraznější model nové kolekce lze označit ultra stylový koženkový top s nádechem holografického lesku. Skvěle doplní elegantní šatník, dodá mu nápad a mladistvý look. Koženkový model může být nejvýraznějším prvkem outfitu, ale také do něj může zcela přirozeně zapadnout. Materiál je kvalitní a není třeba se obávat nepříjemného pocitu na těle, který některé druhy koženky způsobují. Přestože se jedná o lehce extravagantní kousek, jeho precizní střih zaručí pohodlné nošení.

Více informací naleznete na https://eshop.eliskatomkova.cz/

Audioknihy: Skutečné problémy

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Představujeme vám herce, kteří jsou podle Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD) nejoblíbenější. Který je ten váš?

Johnny Depp, USA
31 x [11%]
Leonardo DiCaprio, USA
28 x [10%]
Tom Hanks, USA
31 x [11%]
Brad Pitt, USA
30 x [10%]
Bruce Willis, Západní Německo
29 x [10%]
Morgan Freeman, USA
30 x [10%]
Christian Bale, Velká Británie
28 x [10%]
Robert Downey Jr., USA
28 x [10%]
Robert De Niro, USA
29 x [10%]
Jack Nicholson, USA
30 x [10%]

Celkem hlasovalo : 294

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru