Strašidelně lahodný! Užijte si Halloween ve francouzském pekařství PAUL

Svítící dýně, nápadité masky a příjemně mrazivá atmosféra. To je Halloween, svátek v předvečer Všech svatých, který slavili už staří Keltové.

Užijte si ho letos opravdu stylově se skvělými sezonními specialitami francouzského pekařství PAUL.

Konec října může být už pořádně chladný, voňavé Pumpkin Spice Cappuccino tedy určitě přijde vhod! Možná se budete třást strachy, ale určitě ne zimou.

O tom, že sladké je dobré na nervy, určitě nikdo nepochybuje. Zakousněte se do speciálního Citronového košíčku zdobeného čokoládovou pavučinkou a můžete čelit Halloweenským duchům s úsměvem.

Bojíte se pavouků? Neodolatelně křehký Eclair je tím nejlepším (a zaručeně nejchutnějším) lékem na arachnofobii. Zvolíte ten s čokoládou, nebo s lahodným vanilkovým krémem? Možná rovnou oba… pro jistotu J

Všechny Halloweenské speciality zakoupíte v pobočkách pekařství PAUL od 23. do 31. října.       

www.paul-cz.com

e-shop: shop.paul-cz.com

Svůdná Lisca

Equal Pay Day

Když se zhasne

Leatherman

BLOG/ČEK

„Chcete žít kvalitněji? Někdy stačí jen zpomalit, vnímat rytmus přírody, dovolit si být citliví a myslet na to, že citlivost není slabost!“


Lenka Žáčková

Blendea

Anketa

Který z tradičních vánočních koktejlů, dělá podle vás svátky ještě slavnostnější?

Vánoční punč
76 x [10%]
Eggnog - vaječný koňakový koktejl
96 x [12%]
Svařené víno
73 x [9%]
Horká čokoláda s rumem i bez
78 x [10%]
Cranberry Gin Fizz
77 x [10%]
Skořicové Prosecco
85 x [11%]
Irish Coffe
74 x [9%]
Jablečný cider s kořením
74 x [9%]
Čokoládový Martini
79 x [10%]
Rozmarýnový Gin Tonic
76 x [10%]

Celkem hlasovalo : 788

POČASÍ

Počasí Praha - Slunečno.czPočasí Brno - Slunečno.cz
Počasí Plzeň - Slunečno.cz

Facebook

JDI nahoru