Zimní kolekce RADIANT designérky Elišky Tomkové je esencí její osobnosti

Nová kolekce designérky Elišky Tomkové pro letošní zimu vychází přímo z její osobnosti a je složena z variant ikonických modelů značky Elisha. Eliška & Elisha v celé své zářivé kráse a upřímnosti, to je kolekce s názvem RADIANT. Jedná se o výjimečnou osobní zpověď autorky, a to hned díky několika faktorům. Tvoří ji modely typické pro ni samotnou takové, které sama ráda nosí a odpovídají jejímu vkusu. Zároveň jsou modely inspirovány potřebami zákaznic, jež jí prošly rukama a všechny kousky se pyšní nadčasovým pojetím. Z těchto velmi osobních důvodů se Eliška Tomková stala i tváří kolekce a netradičně se zhostila role modelky. 

Nejsou to jen šaty, je to pocit. Tohle motto se prolíná celou tvorbou Elišky Tomkové. Často je skloňováno v šicí dílně i mezi klientkami. Zároveň funguje jako závazek pro každou novou oděvní řadu a ani RADIANT není výjimkou. Kolekce sdružuje modely, ve kterých se sama módní návrhářka cítí nejlépe. Oblečení by totiž mělo ženu podpořit a dovolit jí ukázat pravé já, odvahu a sebevědomí. Nechat vyniknout její kráse.  Zkrátka ukázat v nejlepším světle vše, co chce dát světu na odiv. “Chtěla jsem se svým klientkám více přiblížit a také jim dát příležitost, aby mě viděly v novém světle a třeba mě i mou značku poznaly ještě lépe. Kolekce je totiž složená z mých oblíbených kousků, které se postupem času staly (s menšími obměnami) ikonickými modely značky Elisha,” vysvětluje své důvody pro vznik kolekce RADIANT sama designérka.

Eliška Tomková staví svou značku na používání kvalitních materiálů, jejich perfektním zpracování a prvotřídním servisu. Každý jeden model však nese i něco navíc příběh nebo poslání. Kolekce RADIANT má ženy inspirovat k odvaze být samy sebou, nebát se najít nebo začít hledat svůj styl. Zkrátka zazářit.

Více informací naleznete na www.eliskatomkova.cz

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Představujeme vám herce, kteří jsou podle Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD) nejoblíbenější. Který je ten váš?

Johnny Depp, USA
173 x [10%]
Leonardo DiCaprio, USA
168 x [9%]
Tom Hanks, USA
168 x [9%]
Brad Pitt, USA
169 x [9%]
Bruce Willis, Západní Německo
188 x [10%]
Morgan Freeman, USA
195 x [11%]
Christian Bale, Velká Británie
199 x [11%]
Robert Downey Jr., USA
180 x [10%]
Robert De Niro, USA
185 x [10%]
Jack Nicholson, USA
184 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1809

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru