Zpěvačka a herečka Šárka Vaňková odhalí v 13. komnatě ČT své tajemství….

Ve středu 22. listopadu večer uvede Česká televize další díl z cyklu 13. komnata. Tentokrát s příběhem zpěvačky a herečky Šárky Vaňkové. Ta se v něm svěřila se svým niterným tajemstvím. Zároveň vyráží za publikem s novým unikátním projektem P. S. Iveta, s původním playlistem a poslední kapelou Ivety Bartošové.

Šárka Vaňková skončila před téměř dvaceti lety na druhém místě v prvním ročníku Česko hledá SuperStar. Bylo jí pouhých 16 let. Natočila debutové album a pak vydala další. Měla vlastní pořad, který moderovala. Byla slavná, ale naivní a nezkušená. V partnerských vztazích se jí nedařilo, a nakonec se stala terčem domácího násilí.

„Začala jsem dokonce ve finále dokonce obviňovat i samu sebe, což je, jak říkají odborníci, typické pro „syndrom týrané ženy". Hubla jsem, nespala. Pomáhala mi moje práce, které jsem v tu dobu měla poměrně hodně. Vyhledala jsem i nějakou odbornou pomoc a poslechla jsem i rady přátel, abych nezdravý vztah ukončila,“ svěřila se v kostce v 13. komnatě, ke které námět a scénář napsal René Kekely.

S následky toxického vztahu s mužem, který nebyl z umělecké branže a veřejnost jej nikdy neměla šanci poznat, se ještě dlouho vyrovnávala. „Já jsem chtěla jen obyčejně a spokojeně žít. Najít toho pravého, který mně bude milovat a třeba s ním založím rodinu. Pak se rozhodla opustit Česko a prožívala jsem sedmiletý vztah, který ovšem také skončil. Po návratu domů jsem začínala opět od nuly…,“ vzpomíná Šárka Vaňková.

Dnes má hezký, spokojený vztah s muzikantem a hercem Petrem Vondráčkem a věří, že konečně našla tu pravou lásku.

Nově vyráží za diváky s unikátním koncertním projektem P. S. IVETA na „počest“ Ivety Bartošové. Dokonce s původním playlistem 22 písní, které si slavná zpěvačka složila ještě, než její život ukončila tragická dobrovolná smrt. 

Ke spolupráci na projektu přizval Šárku poslední Ivetin kapelník Fredy Bittner i s jeho kapelou. Říká, že se slavnou zpěvačkou má dokonce cosi společného. „Minimálně citlivou povahu a důvěru v lidi. Nevzdává se a věří, že těch dobrých je víc.“

Kromě toho působí Šárka ve Strašnickém divadle v několika představeních a v příštím roce bude hrát i v novém prestižním hudebně-divadelním projektu, o kterém ale zatím ještě nechce detailně mluvit. "Až  přijde správný čas... prozradím víc. Ale moc se na to těším," dodává Šárka Vaňková.

Třináctou komnatu Šárky Vaňkové uvede ČT 1 ve středu 22. listopadu ve 22:25

Foto: Se svolením ČT – 13. komnata Šárky Vaňkové

Foto: P.S. Iveta -se svolením: Monika Páblová

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Představujeme vám herce, kteří jsou podle Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD) nejoblíbenější. Který je ten váš?

Johnny Depp, USA
173 x [10%]
Leonardo DiCaprio, USA
168 x [9%]
Tom Hanks, USA
168 x [9%]
Brad Pitt, USA
169 x [9%]
Bruce Willis, Západní Německo
188 x [10%]
Morgan Freeman, USA
195 x [11%]
Christian Bale, Velká Británie
199 x [11%]
Robert Downey Jr., USA
180 x [10%]
Robert De Niro, USA
185 x [10%]
Jack Nicholson, USA
184 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1809

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru