Máte už v botníku farmářky???

Je tu podzim se svým nemilostivým počasím, a tak se mu musíme přizpůsobit. Sáhněte po teplejší obuvi! Farmářky jsou jedny z oblíbených podzimně-zimních bot. V určitých obměnách se objevují v kolekcích každoročně. Jaké jsou hitem letos?

V kolekci farmářek Deichmann najdete jak klasické městské modely z pravé nebo umělé kůže, tak sportovnější kousky s TEX membránou, které vaše chodidla udrží v suchu a teple i v náročnějších podmínkách. Nechybí ani modely do mínusových teplot, vystlané měkoučkým hřejivým kožíškem.

Nosí se jak minimalistické farmářky na nízkém či vyšším podpatku, tak robustní chunky modely na vysoké pevné platformě.

Kolekci dominují nadčasové modely v černé barvě. Ač je černá často barvou první volby, ne ke každému stylu oblékání se tato barva hodí. Kolekci černých farmářek tak doplňují kousky v béžové, krémové, smetanové a světle hnědé. Nechybí ale ani modely v tmavě modré, červené a lahvově zelené barvě.

Mít v botníku farmářky se opravdu vyplatí. Jsou nesmírně pohodlné, skvěle vypadají, a navíc je využijete k většině podzimních outfitů: k džínům, širším kalhotám, sukni, pleteným i košilovým šatům.

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Představujeme vám herce, kteří jsou podle Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD) nejoblíbenější. Který je ten váš?

Johnny Depp, USA
173 x [10%]
Leonardo DiCaprio, USA
168 x [9%]
Tom Hanks, USA
168 x [9%]
Brad Pitt, USA
169 x [9%]
Bruce Willis, Západní Německo
188 x [10%]
Morgan Freeman, USA
195 x [11%]
Christian Bale, Velká Británie
199 x [11%]
Robert Downey Jr., USA
180 x [10%]
Robert De Niro, USA
185 x [10%]
Jack Nicholson, USA
184 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1809

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru