Du Coeur x ADEMI Kolekce EMOTIONAL REFLECTIONS inspirována vodou a doplněna perlami

Kolekce Emotional Reflection vznikla ve spojení značek ADEMI a Du Coeur. Jednou z klíčových částí kolekce jsou kabelky s říčními perlami, a právě perly úzce souvisí s nádechem celé kolekce a tou je voda.

Voda, nejvzácnější tekutina, bez které by nebyl život. Někdy plyne pomalu a klidně, jindy zas nespoutaně vezme vše, co ji stojí v cestě. Voda nabíjí i vyčerpává, hřeje i mrazí.

Voda odráží naše emoce a vztahy, vodní hladina se v kolekci stává prostředkem pro inspiraci díky svému vlastnímu zrcadlení zkrášlené reality. Zároveň zde voda funguje jako memento udržitelnosti, jelikož všechny materiály byly vybrány tak, aby při své produkci byla právě voda použita co nejméně. Perlový náhrdelník Double Pearl

Náhrdelník z pravých velkých říčních perel se zapínáním ze sterlingového stříbra, je dlouhý 42 cm.

Du Coeur Double Pearl, 5.980 Kč.

Open Trape Bag

Kabelku Open Trape Bag je možné objednat s perlovým náhrdelníkem Du Coeur. Náhrdelník je variabilní, lze ho nosit na kabelce ale i samostatně na krku. Náhrdelník lze objednat i samostatně. Kabelka obsahuje i nastavitelný řemen, je vyrobena z pravé italské prémiové kůže. K objednání je v šesti barevných odstínech.

Open Trape Bag s perlovým náhrdelníkem Du Coeur: 6.780 Kč.

Trape handle bag

Elegantní kabelka Trape handle bag s uchem z pravých sladkovodních perel, která povýší každý outfit.

Kabelka Traple handle bag s uchem z říčních perel Du Coeur: 5.690 Kč.

Kdo je Du Coeur

"Du Coeur znamená ve francouzštině od srdce nebo z lásky a přesně takové jsou i naše šperky," vysvětluje Kristýna Černá, zakladatelka značky a designérka šperků s tím, že přesně tak přistupuje k tvorbě všech produktů: "Za každým šperkem si stojím, protože jsem do něj vložila kus sebe." Šperky Du Coeur jsou vyráběny ručně a s důrazem na detail v pražském studiu, kde si je také můžete prohlédnout naživo.

www.ducoeur.cz

Kdo je ADEMI

Za českou značkou Ademi stojí návrhářka Adéla Mitrengová a její kolekce Emotional Reflection je její čtvrtou kolekcí. Kromě kabelek se ve své nové kolekci soustředí i na oděvy.

www.ademistudio.com

Svůdná Lisca

Equal Pay Day

Když se zhasne

Leatherman

BLOG/ČEK

„Chcete žít kvalitněji? Někdy stačí jen zpomalit, vnímat rytmus přírody, dovolit si být citliví a myslet na to, že citlivost není slabost!“


Lenka Žáčková

Blendea

Anketa

Který z tradičních vánočních koktejlů, dělá podle vás svátky ještě slavnostnější?

Vánoční punč
76 x [10%]
Eggnog - vaječný koňakový koktejl
97 x [12%]
Svařené víno
73 x [9%]
Horká čokoláda s rumem i bez
79 x [10%]
Cranberry Gin Fizz
77 x [10%]
Skořicové Prosecco
86 x [11%]
Irish Coffe
74 x [9%]
Jablečný cider s kořením
75 x [9%]
Čokoládový Martini
79 x [10%]
Rozmarýnový Gin Tonic
76 x [10%]

Celkem hlasovalo : 792

POČASÍ

Počasí Praha - Slunečno.czPočasí Brno - Slunečno.cz
Počasí Plzeň - Slunečno.cz

Facebook

JDI nahoru