Praktické Vánoce: Darujte voňavé a čisté předplatné na prací papírky EcoHaus

Čím letos potěšit své blízké pod stromečkem? Máme pro vás originální tip, které zcela jistě potěší, neboť je praktické, udržitelné a v neposlední řadě i voňavé, darujte prací papírky EcoHaus.

Papírky EcoHaus jsou vysoce kvalitním prostředkem na praní, který si poradí s běžně špinavým prádlem stejně spolehlivě jako jiné prací gely nebo prášky. Papírky vyperou bílé, barevné a černé prádlo na vysoké i nízké teploty a k tomu je možné je kombinovat s jakoukoli aviváží či jiným změkčovadlem.

Velkou výhodou pracích papírků je jejich skladnost. Díky tomu, že v sobě nemají žádnou vodu (jen pro srovnání, běžné prací gely jí obsahují až 90 %...), zabírají minimum prostoru a téměř nic neváží. Jsou tedy skvělé nejen na běžné domácí praní, ale i na cesty, kdy je jednoduše sbalíte do jakéhokoli zavazadla a vezmete s sebou třeba i do letadla.

Papírky EcoHaus mají mnoho dalších předností:

  • nedráždí pokožku, a to ani tu citlivou nebo s atopickým ekzémem,
  • zanechávají nižší ekologickou stopu než běžné prací prostředky, protože neobsahují plasty a také jsou méně chemicky náročné,
  • při kontaktu s vodou se okamžitě promění v gel a poté se beze zbytku rozpustí, na oblečení ani v pračce tedy nezůstávají žádné zbytky,
  • jsou vhodné i pro ruční praní,
  • v případě menší várky je možné použít jen část papírku,
  • jsou šetrné k oblečení,
  • nejsou testovány na zvířatech.

Předplatné Ecohaus

Prací papírky EcoHaus můžete darovat buď v balení po 5 kusech s několika různými vůněmi nebo ve velkém 60ks balíčku, který má aroma lučního kvítí. Ten lze nadělit také formou předplatného, jež bude obdarovanému přicházet ve vámi nastavené periodě, a to každý 1, 2, 3 nebo 4 měsíce. A nebojte, není v tom žádný háček, pokud vám předplatné z jakéhokoli důvodu přestane vyhovovat, jednoduše jej kdykoli zrušíte.

Rekapitulace:

EcoHaus prací papírky, 60 ks: 429 Kč.

Nově jsou k dostání i papírky bez parfemace.

EcoHaus prací papírky 60 ks ve formě předplatného: 365 Kč.

EcoHaus prací papírky luční kvítí/ božská levandule/přímořský vánek/vánoční pomeranč/kouzlo bavlny, bez parfemace 5 ks: 49Kč

EcoHaus prací předplatné, dárková karta v hodnotě 1000Kč – 6000Kč.

Audioknihy: Vila v Itálii

Prací papírky

Dětská kosmetika

Anketa
BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru