Valentýnské menu v Hard Rock Cafe Praha

I tento rok si restaurace Hard Rock Cafe Praha připravila limitovanou nabídku menu pro všechny zamilované.  Vyladěné menu obsahuje hlavní chod, dezert a osvěžující koktejl a je k dostání až do 18. února 2024.

Oslavu Valentýna si hosté mohou užít s filetem mignon podávaným s grilovanými krevetami, bramborovou kaší, restovanou kořenovou zeleninou a tradiční omáčkou Diane. Jako dezert si pak mohou dopřát kopečky jahodové a vanilkové zmrzliny v kombinaci s citronovým dortem, míchaným kompotem z lesního ovoce, šlehačkou a čerstvými jahodami. Valentýnské menu zahrnuje také drink Pure Passion Martini – osvěžující směs pyré z mučenky, šťávy z manga a pomeranče, čerstvé limetkové šťávy, grenadiny, vodky a prosecca. Na den sv. Valentýna 14. února večer navíc proběhne na pódiu akustický koncert v podání Jamieho Marshalla.

Více informací a rezervace na:

https://www.hardrockcafe.com/location/prague/cs/

Další informace o společnosti Hard Rock International naleznete na adrese www.hardrock.com

Audioknihy: Vila v Itálii

Prací papírky

Dětská kosmetika

Anketa
BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru