Čerstvost a lahodná chuť. Přivítej do svého jídelníčku prémiové rostlinné nápoje Body & Future

Mysleli jste si, že už vás rostlinné nápoje nemají čím překvapit? Potom zkuste prémiové chlazené rostlinné nápoje od slovenské značky Body & Future. Ty se totiž mohou pochlubit čerstvostí a vysoce kvalitním složením obohaceným o veganský vitamín D3 a vápník. Tato rostlinná lahůdka potěší nejenom všechny milovníky rostlinných drinků ale i ty, kteří rádi zkouší něco nového a čas od času do svého jídelníčku zařadí i něco rostlinného.

Čerstvé a chlazené rostlinné nápoje Body & Future vás kromě dokonale vyladěné chuti bez přidaného cukru potěší i prémiovým složením s vysokým podílem rostlinných složek. Tito chlazení šampioni jsou také plní veganského vitamínu D3 a vápníku. V každém doušku na vás čeká lahodná a plná chuť, která zpestří každou kávu, smoothie nebo ranní misku s müsli. A protože značka Body & Future fandí lokální produkci, všechno je vyrobené hned za rohem – na Slovensku. Díky lokální výrobě si produkty zachovávají nejenom nepřekonatelnou čerstvost, ale mohou se pochlubit i menší ekologickou stopou.

Chlazené rostlinné nápoje najdete ve vašich oblíbených supermarketech v chlazených regálech. A vybrat si můžete hned ze čtyř neodolatelných příchutí: kokos, lískový oříšek, kakao či mandle. Objevte nové kombinace chutí, které obohatí vaše kulinářské dobrodružství a dodají vašim oblíbeným receptům novou dimenzi chuti. S kokosovým nápojem vykouzlíte skvělé matcha latté, s kakaovým lahodné banánovo-kakaové smoothie a s lískooříškovým nápojem budou vaše ranní ovesné vločky chutnat ještě lépe.

Tak schválně, jakou příchuť si zamilujete jako první?

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
570 x [13%]
Aperol spritz
369 x [9%]
Cuba Libre
383 x [9%]
Piňa Colada
370 x [9%]
Daiquiri
362 x [8%]
Margarita
472 x [11%]
Cosmopolitan
377 x [9%]
Mai-Tai
395 x [9%]
Whiskey sour
424 x [10%]
Pisco sour
573 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4295

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru