Dokonalá kombinace vitamínů – novinka BLACKBERRY

Čím jiným bychom mohli před příchodem jara potěšit své tělo než vitamínovou bombou v podobě nejoblíbenějšího ovoce, které u nás můžeme najít. Přesně tak, borůvky a ostružiny – nenápadné malé bobule s velkými benefity. Jsou bohaté na antioxidanty, zejména antokyany, které jim dodávají charakteristickou tmavou barvu. Tyto antioxidanty pomáhají chránit buňky před poškozením volnými radikály, které souvisí se stárnutím a nemocemi oběhového systému. Obsahují také flavonoidy, které pomáhají zlepšovat paměť, koncentraci a kognitivní schopnosti, tedy podporují mozkové funkce.

Borůvky a ostružiny obsahují také vlákninu, která je důležitá pro zdravý trávicí systém. Vláknina pomáhá udržovat správnou funkci střev a reguluje trávení. Pravidelná konzumace tohoto bobulovitého ovoce pomáhá bojovat proti oxidačnímu stresu a udržovat naše tělo v kondici. A když k tomu přidáme naše nejběžnější ovoce – jablko, které se stará hlavně o vitamin C, aktivní v boji proti zánětlivým procesům v těle, máme zajištěn dobrý přísun vitaminů. Pokud chcete zajistit dostatečnou podporu svého imunitního systému, zařaďte toto zázračné ovocné trio nejen do svého jídelníčku, ale i do pravidelného pitného režimu. Příchuť Blackberry, která obsahuje vitamínovou kombinaci borůvky, ostružiny a jablka, se díky komunitě Waterdrop® stala novým členem kolekce Microdrinks. Jako bonbónek si pochoutku s příchutí Blackberry můžete vychutnat v limitované edici skleněných lahví ve výjimečném červeném designu. Dopřejte si vitamíny i ve svém běžném pitném režimu, který bude navíc chutnat svěže a lahodně.

Nová příchuť Microdrink BLACKBERRY – ovocné trio borůvek, ostružin a jablek zajistí přísun vitamínu C a je dokonale osvěžující. Microdrink obsahuje přírodní výtažky z ovoce a rostlin, je bez cukru a umělých konzervantů.

Cena microdrinku BLACKBERRY– 189 Kč.

Skleněná lahev z limitované edice BLACKBERRY v sytě červené barvě o obsahu 600 ml, včetně ochranného neoprenového obalu – Cena od 759 Kč

Více informací najdete na www.waterdrop.cz nebo v kioscích Waterdrop® na pražském Chodově nebo OC Nový Smíchov.

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
570 x [13%]
Aperol spritz
369 x [9%]
Cuba Libre
383 x [9%]
Piňa Colada
370 x [9%]
Daiquiri
362 x [8%]
Margarita
472 x [11%]
Cosmopolitan
377 x [9%]
Mai-Tai
395 x [9%]
Whiskey sour
424 x [10%]
Pisco sour
573 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4295

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru