Přivítejte jaro s čistým a ekologickým domovem

Jaro je tady a my chceme vnést svěžest i do svých domovů. Je to ideální doba pro světlo, radost a pročištění našeho domova od zbytečností. Začněte jarním úklidem a dopřejte svému šatníku i domácnosti osvěžující proměnu. Nechte za sebou vše, co patří zimě, a vytvořte prostor pro nové začátky.  Zimní kabáty a svetry již nepotřebujeme mít na dosah ruky. Vyčleňte místo pro lehké a svěží kousky, které vám budou dělat radost v teplejších dnech.

Pro ekologické a šetrné čištění vašeho oblečení jsou ideální volbou prací papírky Ecohaus. Pokud preferujete přírodní řešení bez zbytečné chemie a zároveň chcete minimalizovat prostor potřebný pro uskladňování pracích prostředků, pak jsou prací papírky právě pro vás. Prací papírky jsou hypoalergenní a bez dráždivých parfémů, jsou ideální i pro citlivou pokožku.

Použití je snadné: stačí vybrat oblíbenou vůni a vhodit papírek přímo do bubnu pračky. Papírek se promění v čistící gel již během několika vteřin.

Prací papírky ale můžete použít i mimo praní. Jsou skvělé pro čištění koberců, čalounění nebo si s nich můžete připravit vlastní čisticí sprej.

Nechte letošní jaro svůj šatník a domov zazářit s Ecohaus pracími papírky, a přispějte tak k udržitelnějšímu způsobu života. Váš domov bude nejen čistý, ale také plný svěží energie nového začátku.

Papírky EcoHaus a jejich přednosti:

  • nedráždí pokožku, a to ani tu citlivou nebo s atopickým ekzémem,
  • zanechávají nižší ekologickou stopu než běžné prací prostředky, protože neobsahují plasty a také jsou méně chemicky náročné,
  • při kontaktu s vodou se okamžitě promění v gel a poté se beze zbytku rozpustí, na oblečení ani v pračce tedy nezůstávají žádné zbytky,
  • jsou vhodné i pro ruční praní,
  • v případě menší várky je možné použít jen část papírku,
  • jsou šetrné k oblečení,
  • nejsou testovány na zvířatech.

Novinka – limitovaná edice EcoHaus prací papírky s vůní jarní detox 5 ks: 69Kč

Výhodné balení mix vůní (celkem 25 ks): 299 Kč

EcoHaus prací papírky bez parfemace 60 ks: 549 Kč

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
570 x [13%]
Aperol spritz
369 x [9%]
Cuba Libre
383 x [9%]
Piňa Colada
370 x [9%]
Daiquiri
362 x [8%]
Margarita
472 x [11%]
Cosmopolitan
377 x [9%]
Mai-Tai
395 x [9%]
Whiskey sour
424 x [10%]
Pisco sour
574 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4296

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru