Přidejte se k revoluci v praní. EcoHaus spustil kampaň na HitHitu

EcoHaus, průkopník v oblasti udržitelné péče o prádlo, uvádí na trh svůj nejnovější inovativní produkt – černé prací sáčky navržené speciálně pro ochranu tmavého oblečení při praní. Tento krok následuje po úspěšném uvedení pracích papírků, které se staly revolucí v praní. Nyní EcoHaus rozšiřuje svou nabídku o další produkt, který slibuje ještě jednodušší a ekologičtější praní, nezapomínajíc ani na eleganci.

Zakladatelka EcoHaus, Petra Doubková, proměnila jednoduchou myšlenku v revoluční produkt, který usnadňuje život v mnoha domácnostech. Teď s hrdostí představuje černé prací sáčky, které jsou ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí udržet své tmavé oblečení chráněné a bez známek opotřebení či zašednutí, na což standardní bílé sáčky nestačí.

Sáčky od EcoHaus jsou vyrobeny z odolného materiálu nejvyšší kvality s použitím ověřených postupů, což zaručuje jejich dlouhou životnost a vysokou funkčnost. Navíc jsou snadno uzavíratelné a optimalizují proces praní.

EcoHaus klade velký důraz na ekologii, kterou nevidí jen jako dočasný trend, ale jako dlouhodobou vizi pro lepší a zodpovědnější svět. Produkty, včetně nových pracích sáčků, jsou vyráběné s ohledem na minimální dopad na životní prostředí. Sáčky jsou šity ručně v České republice, v chráněných dílnách poskytující práci sociálně znevýhodněným lidem, čímž firma podporuje i sociální odpovědnost.

Vlastnosti a výhody pracích sáčků:

  • Barvu: Začínáme s černými sáčky, ale plánujeme rozšíření nabídky o další barvy.
  • Materiál a design: Odolný materiál s jemnou síťovinou zajišťuje ochranu oblečení, zároveň umožňuje efektivní praní.
  • Různé velikosti: Nabídka zahrnuje několik velikostí pro různé typy oblečení.
  • Zlepšený design zipu: Zip je navržen tak, aby předešel jakémukoli poškození a prodloužil životnost sáčků.

Volbou pracích sáčků od EcoHaus podpoříte nejen ekologické a udržitelné praní, ale i sociálně odpovědné podnikání v České republice.

https://www.hithit.com/cs/project/12355/ochrante-obleceni-proti-deformaci-s-cernymi-pracimi-sacky

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
336 x [13%]
Aperol spritz
226 x [9%]
Cuba Libre
239 x [10%]
Piňa Colada
227 x [9%]
Daiquiri
228 x [9%]
Margarita
331 x [13%]
Cosmopolitan
245 x [10%]
Mai-Tai
210 x [8%]
Whiskey sour
225 x [9%]
Pisco sour
234 x [9%]

Celkem hlasovalo : 2501

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru