Anna Julie Slováčková Muže roku nehledá, svého kluka už doma má

Před několika dny na Střeleckém ostrově proběhlo první kolo castingů soutěže Muž roku. Zpěvačka Anna Julie Slováčková i letos přišla podpořit uchazeče o tento titul, ale sama prý už nikoho nehledá, jednoho už doma má.

„Můj kluk je pro mě muž roku. A já bych asi nebyla nadšená z toho, kdyby se do takovéto soutěže chystal. Leda by si z toho šel udělat legraci, potom bych ho naprosto podporovala a zasmála se s ním,“ říká Anna Julie Slováčková. Svojí návštěvou prý podporuje Davida Novotného, který odstartoval první ročník před pětadvaceti lety. „O mně je všeobecně známo, že mužské či ženské soutěže tohoto typu nepodporuji. Myslím, že nejde posoudit člověka podle toho, jak vypadá nebo jak se jeden večer chová. Ale kdybych seděla v porotě a vybírala, zeptala bych se adepta na to, co ho činí opravdu šťastným, a chtěla bych znát pravdivou odpověď. Myslím, že ke štěstí stačí fakt maličkosti,“ dodala ještě na vysvětlenou zpěvačka, kterou činí šťastnou muzika a její kapela. S tou chystají letní singl, mají před sebou letní koncerty a festivaly.

Druhé kolo castingu se bude konat 20. dubna 2024 na pražském Střeleckém ostrově.

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
336 x [13%]
Aperol spritz
226 x [9%]
Cuba Libre
240 x [10%]
Piňa Colada
228 x [9%]
Daiquiri
229 x [9%]
Margarita
331 x [13%]
Cosmopolitan
246 x [10%]
Mai-Tai
210 x [8%]
Whiskey sour
226 x [9%]
Pisco sour
234 x [9%]

Celkem hlasovalo : 2506

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru