Plážová kolekce je nachystaná, můžete začít vybírat

Přípravy na léto mohou začít! Výrazné květinové potisky nebo klasické jednobarevné plavky přináší aktuální trendy, ve kterých budete nejen dobře vypadat, ale i se dobře cítit.
Kolekce oslavuje rozmanitost inspirovanou kulturou velkých měst, jako je Berlín, Sao Paulo a New York – přeloženo do grafických potisků, texturovaných materiálů a dalších úprav jako např. háčkované prošívání a gumové potisky, které vypadají jako ruční vyšívání. Některé styly ovlivnila tvorba Henriho Matisse, která se odráží v odvážných květinových a abstraktních potiscích, spolu s chrpově modrou barvou, která vypadá skvěle na všech tónech pleti.
Plavky v kolekci na léto 2024 jsou vyrobeny převážně z recyklovaných látek, byly navrženy tak, aby je bylo možné kombinovat, přičemž u každého potisku nebo barvy jsou minimálně dvě možnosti horního a spodního dílu, což umožňuje vytvořit si vlastní bikiny.
Must have sezóny jsou asymetrické plavky nebo cut out styly, které přinášejí noblesní vzhled a jsou ideální na pláž i do baru.
Plavky od C&A zaručí, že budete cítit sebejistě a pohodlně a zároveň si užívat sluníčka.

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
335 x [13%]
Aperol spritz
225 x [9%]
Cuba Libre
239 x [10%]
Piňa Colada
227 x [9%]
Daiquiri
228 x [9%]
Margarita
331 x [13%]
Cosmopolitan
245 x [10%]
Mai-Tai
209 x [8%]
Whiskey sour
225 x [9%]
Pisco sour
233 x [9%]

Celkem hlasovalo : 2497

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru