Levandule provoněla akční thriller Land Of Bad

V březnu proběhla v CINESTAR ANDĚL jediná projekce filmu Land of Bad, který režíroval Will Eubank  a Levandulového údolí bylo u toho. Ten, kdo se zastavil, aby si udělal selfie u fotostěny, neodešel s prázdnou.

V hlavních rolích se představili: držitel Oscara a Zlatého glóbu Russell Crow (Gladiátor, 2020), hvězda série Hunger Games Liam Hemsworth a v roli zkušeného velitele Milo Ventimiglia známý například ze seriálů Tohle jsme my. Speciální operační mise Delta Force vtáhla diváky do hry i díky reálnému prostředí džungle. Přeci jen to byl akční  thriller, a tak na stánku byla pro jistotu připravená první pomoc v podobě kapek NO STRESS, ale nikdo se jich nedožadoval  před premiérou, naštěstí však ani po ní.

Diváci odcházeli s nadšením stejně jako ti z amerických kin, kde  se v prvních dnech snímek dostal do top 10 nejnavštěvovanějších filmů. Spokojený byl také Petr Jákl, který je jedním z producentů.

Jedinou projekci akčního  thrilleru si nenechala utéct celá řada známých osobností. Film zaujal známého moderátora Petra Jančaříka, jeho kolegu Petra Vágnera i Václava Upíra Krejčího. Zaujal nejen partnerky zmíněných pánů, ale i  modelku a moderátorku Lejlu Abbasovou, také herečku a influencerku Annu Kadeřávkovou.

Audioknihy: Já, vrah 2

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
336 x [13%]
Aperol spritz
225 x [9%]
Cuba Libre
239 x [10%]
Piňa Colada
227 x [9%]
Daiquiri
228 x [9%]
Margarita
331 x [13%]
Cosmopolitan
245 x [10%]
Mai-Tai
210 x [8%]
Whiskey sour
225 x [9%]
Pisco sour
234 x [9%]

Celkem hlasovalo : 2500

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru