Marek Němec poprvé v Komorním divadle Kalich

Milovníci inteligentního humoru se mohou těšit na novou komedii jednoho herce Oko Tygra, kterou Komorní divadlo Kalich uvede v české premiéře letos v červnu. 

Markus Malin v podání Marka Němce prochází krizí středního věku se všemi symptomy – střídá milenky, zvedá si sebevědomí členstvím v boxerském klubu i okázalým vozem… Autor ho nelítostně přivede k naprosto upřímné sebereflexi, nastavuje mu zrcadlo, v něm se odráží i ta nejintimnější témata. Marek Němec se na scéně Komorního divadla Kalich objeví poprvé, ale diváci ho znají také třeba jako Macbetha ze Shakespearovských slavností a vysoko na žebříček popularity ho vynesly filmové komedie Ženská na vrcholu, Za vším hledej ženu a Jak přežít svého muže. Svoje herecké umění a lásku ke kumštu umí zúročit nejen na jevišti a před kamerou, ale rád je předává i svým studentům na DAMU.

Komorní divadlo Kalich, dříve známé jako Divadlo v Rytířské, zahájilo svou činnost v Praze 1 v roce 2012 premiérou hry Frankie & Johnny s Terezou Kostkovou a Alešem Hámou. V současné době má v repertoáru přes 15 činoher a 20 dětských představení. V hvězdně obsazených komediích se diváci mohou těšit například na Jiřího Langmajera, Adélu Gondíkovou, Terezu Kostkovou, Aleše Hámu, Petra Kostku, Marka Němce, Carmen Mayerovou, Václava Koptu a další. V budově divadla, jejíž historie sahá do 17. století, jsou dochovány barokní klenby i nástropní fresky a je tak umocněn kulturní zážitek.

Zdroj: Presstige Communication

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
544 x [13%]
Aperol spritz
351 x [9%]
Cuba Libre
359 x [9%]
Piňa Colada
351 x [9%]
Daiquiri
341 x [8%]
Margarita
451 x [11%]
Cosmopolitan
359 x [9%]
Mai-Tai
371 x [9%]
Whiskey sour
404 x [10%]
Pisco sour
553 x [14%]

Celkem hlasovalo : 4084

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru