Jarní výlet aneb Pár tipů, jak si udělat i z nejobyčejnější cesty nezapomenutelné dobrodružství

Příroda se probouzí a láká nás svou nově nabitou energií, kterou nám ráda předá. Abyste si ji mohli užít opravdu naplno, musíte se dobře připravit a my máme pro vás několik nápadů.

Plánujte svá dobrodružství do detailu

Než se vydáte na cestu, nezapomeňte si udělat čas na pečlivé plánování. Zjistěte si co nejvíce informací o místech, kam se chystáte a vytvořte si plán trasy. Možná se zaměříte na návštěvu národního parku, prozkoumání historického města nebo si prostě užijete klidný výlet do přírody. Díky pečlivému plánování však ušetříte čas i energii, a navíc překvapíte znalostí své spolucestující.

Výborné kafíčko s sebou!

Co by to bylo za výlet bez malé svačinky. Pokud se vám však zrovna nechtějí smažit vepřové řízky a mazat chleba paštikou, vsaďte alespoň na termosku s připravenou kávou nebo jen s horkou vodou, aby bylo možné si ji připravit kdykoli a kdekoli. Co takhle dopřát si lahodný šálek kávy při pohledu na vycházející slunce nebo při posezení na útesu s výhledem do krajiny? S kávou jako společníkem se každá chvíle stane speciální a nezapomenutelnou.

TIP: Rozpustná varianta oblíbené mleté kávy Jacobs Krönung vyniká bohatou a příjemnou chutí s neodolatelným aroma, které potěší celou posádku. Díky rychlé přípravě, kdy stačí kávu zalít horkou vodou, je skvělým parťákem nejen na cesty. Vychutnejte si kávu špičkové kvality třeba v přírodě, zažijte mimořádnou chvíli a najděte svoje „wunderbar“. Doporučená MOC sklenice s 200 g kávy je 239,90 Kč. Již brzy v novém obalu!

I v jednoduchosti je skutečná krása

Ne každý výlet musí být do exotických míst. Často jsou ty nejkrásnější místa ta, která jsou nám nejbližší. Procházka po lesích, výlet k nedalekému rybníku nebo posezení na lavičce v parku může být stejně obohacující jako cesta na druhý konec světa. Vychutnejte si krásu obyčejných okamžiků a dejte prostor svým smyslům, aby se naučily vnímat detaily a užívat si maličkosti kolem.

Sdílejte své zážitky a vzpomínky

Po návratu domů si dejte čas na sdílení vašich zážitků s přáteli a rodinou. Prohlížení fotografií a vzpomínání na společné chvíle vám pomůže udržet si ty nejlepší okamžiky v paměti. Sdílení zážitků s ostatními vám zase umožní prožít je znovu a znovu, ať už jste kdekoliv.

Jaro je časem nových začátků a dobrodružství. Vychutnejte si své jarní výlety naplno a nezapomeňte si užít každý okamžik. Ať už se vydáte kamkoliv, pamatujte, že skutečná krása se skrývá v jednoduchosti a v maličkostech. Tak co, kam vyrazíte na své další dobrodružství?

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
570 x [13%]
Aperol spritz
369 x [9%]
Cuba Libre
383 x [9%]
Piňa Colada
370 x [9%]
Daiquiri
362 x [8%]
Margarita
472 x [11%]
Cosmopolitan
377 x [9%]
Mai-Tai
395 x [9%]
Whiskey sour
424 x [10%]
Pisco sour
573 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4295

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru