Sezona sladkých jahod v pekařství PAUL

Začátek léta patří tradičně voňavým a šťavnatým jahodám. Jejich lahodnou sladkou chuť si až do konce června můžete vychutnat ve všech pražských pobočkách francouzského pekařství PAUL.

Spojení čerstvých českých jahod od farmářů z Kunratic a tradičních francouzských receptur se špetkou inovace se nedá odolat. Křehká pistaciová makronka s jemným krémem z mascarpone a kousky šťavnatých jahod. Originální dezert s čerstvým ovocem, který je jako stvořený pro prosluněné letní dny.

Klasický máslový croissant, bohatě naplněný vanilkovým krémem a čerstvými jahodami vás okouzlí už na pohled. A co teprve, když se do něj zakousnete! Budete si přát, aby léto nikdy neskončilo.

Potřebujete osvěžení? Ledové kávy jsou letní klasika, teď přichází pravý čas na něco nového. Jahodové cappuccino je odvážnou kombinací domácího jahodového pyré bez konzervantů s kávou a trochou mléka na ledu. Tahle novinka si vás získá už po prvním doušku.

Pokud je na vás těch sladkých lákadel moc, zkuste další novinku, která potěší nejen vegany a vegetariány. Nový Falafel salát je lehký a zároveň vydatný. Svěží díky čerstvé zelenině, jemně kořeněné kuličky z cizrny ve spojení s dresinkem z veganského marcarpone vás zasytí, ale nezatíží. Složení bez lepku je dalším skvělým bonusem.

 

Písecký víkend módy a designu

PURE fest

Ubytování v Maringotce u BIO Levandulových polí

Prací papírky

Anketa

Které jméno podle vás nejvíce rezonuje mezi návrháři?

Zoltán Tóth
108 x [11%]
Josefína Bakošová
85 x [9%]
Dominik Navrátil
165 x [17%]
Machač
87 x [9%]
Iveta Řádková
71 x [7%]
Lucie Marim
83 x [9%]
Luděk Šmehlík
88 x [9%]
Klára Nademlýnská
89 x [9%]
Beáta Rajská
92 x [10%]
Miroslav Michael Knot
91 x [9%]

Celkem hlasovalo : 959

POČASÍ
BLOG/ČEK

„Pokud nechceme slyšet pravdu, nemůže růst naše osobnost, ale jen naše ego!“

Lenka Žáčková

JDI nahoru