THE NUE.CO ochrání nejen vaši kožní bariéru, ale může zlepšit i náladu

THE NUE.CO není jen značka, je to komunita s holistickým přístupem, která se specializuje na vytváření inovativních produktů. Jejich produkty nejsou jen obyčejnými vitamíny nebo minerály, ale obsahují cílené složky, které mají hluboký vliv na různé aspekty vašeho zdraví. Jedním z klíčových cílů těchto složek je i obnova kožní bariéry. Seznamte se s pečujícími přípravky, funkční vůní Fragrance a vnitřní výživou pro pleť Skin Filter.

Filozofií The Nue Co. je:

  • Vědecký přístup - vycházíme z nejnovějších poznatků a výzkumů a propojujeme je s léty osvědčenými postupy ajurvédy a čínské medicíny.
  • Kvalitní suroviny - veškeré použité ingredience jsou pečlivě vybírány a testovány. Receptury neobsahují toxické konzervační látky.
  • Vědomá udržitelnost - věříme v odpovědnou spotřebu a vnímáme, že každý z nás je bytostně spjatý se zdravím celé planety, proto je naší povinností ji chránit. Jednotlivé složky do našich produktů jsou získávány pouze z udržitelných provozů z celého světa. Samozřejmostí je, že naše produkty nejsou testovány na zvířatech.
  • Funkční design - sázíme na minimalistický design obalů, který navíc zaručuje trvanlivost našich produktů.

The Nue Co. Barrier Culture Moisturizer – Sérum pro ochranu kožní bariéry.

Denně jsme pod palbou UV záření, smogu či oxidačního stresu. Je dobré mít dobrý štít v podobě spokojené kožní bariéry, o kterou se postará právě toto sérum.  Je určeno pro všechny typy pleti, obsahuje prebiotika, probiotika, postbiotika a ceramidy. Ochraňuje nejen kožní bariéru a mikrobiom, ale sjednocuje tón pleti, vyhlazuje ji a hydratuje.

Sérum pro ochranu kožní bariéry  50 ml: 1.183 Kč.

The Nue Co. FRAGRANCE

Funkční vůně, která zapůsobí nejen na okolí, ale dokáže působit i na náladu. Zklidňující souhra bergamotu, kardamonu, palo santa a koriandru zklidní, ukotví a zlepší náladu. Tato vůně totiž vznikla patentovanou olfaktorickou technologií, která replikuje blahodárné fytoncidy, látky, které přirozeně produkují stromy a rostliny, a díky nimž se v přírodě cítíte tak blaze. Ve chvílích nepohody tak poskytne “smyslovou berličku”, která podepře vyčerpanou psychiku a pozvedne ji pomocí aromaterapie. 

Užijte si vůni se zeleným kardamomem, který voní kořeněně, svěže a pikantně, bergamotem, který dodává svěží květinové tóny, koriandr přispěje svou svěžestí, myrha voní hřejivě a dřevitě a palo santo podtrhne celou symfonii dřevitostí a jemnou sladkostí s citrusovým podtónem.

The Nue Co. FRAGRANCE 50 ml: 2.167 Kč

The Nue Co. Barrier Culture Cleanser – Čisticí gel pro ochranu kožní bariéry

Čištění pleti ráno i večer je zásadní krok ke spokojené pleti. Tato šetrná čisticí pěna s patentovanou směsí prebiotik, probiotik a postbiotik je určená pro všechny typy pleti a dokonale odstraní make-up i nečistoty a pleť při tom nevysuší. Každodenní stresory aktivně ohrožují mikrobiom a přirozenou bariéru naší kůže. Patří mezi ně smog, stres, přehnané mytí pokožky i přetěžování pleti příliš velkým množstvím přípravků. BARRIER CULTURE CLEANSER proto obsahuje patentovanou technologii, která v klinických testech dokázala viditelně zmírnit zarudnutí pokožky i další podráždění.
Čisticí gel pro ochranu kožní bariéry 50 ml: 763 Kč.

The Nue Co. SKIN FILTER

Kvalitní pečující přípravky jsou důležité, ale pokud vaše pleť nebude mít dostatek živin zevnitř, nikdy s nimi nedocílíte uspokojivých výsledků. The Nue Co. SKIN FILTER je v podstatě "jedlý retinol". Obsahuje totiž beta-karoten, jež naše tělo dokáže přeměnit na vitamín A, tedy retinol. Ten se společně s dalšími složkami, jako je například zinek či vitamín C, postará o vyhlazení pokožky, rozjasnění jejího tónu a zpomalení stárnutí.

Výsledky klinického testování, během 60 dnů užívání SKIN FILTER došlo:

O 9 % zvýšení množství elastinu v kůži

O 26 % jasnější tón pokožky

O 21 % snížení výskytu akné a pupínků

O 35 % snížení zarudnutí pokožky.

The Nue Co. SKIN FILTER, 30 kapslí: 1.090 Kč.

Audioknihy: Vila v Itálii

Prací papírky

Dětská kosmetika

Anketa
BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru