Užijte si měsíc plný barev s Rainbow Waterdrop®

Měsíc červen je věnován oslavě a podpoře LGBTQIA+ komunity a waterdrop® se k tomuto důležitému měsíci připojuje s jedinečnou edicí Duhové skleněné láhve. Kromě toho, že do vašeho každodenního pitného režimu vnesete radost a barvy duhy, je 10 % výtěžku z prodeje Duhových skleněných lahví věnováno na podporu dvou LGBTQIA+ organizací: OutRight Action International a Queer Base.

Ukažte podporu s limitovanou edicí skleněné láhve Rainbow Waterdrop® a pijte více vody na cestách – s hrdostí! Tato láhev je vyrobena z odolného borosilikátového skla, bez zápachu a chuti, o objemu 600 ml. Láhev je opatřena kvalitním a těsnícím víčkem z nerezové oceli. Snadno se čistí díky extra širokému otvoru a díky inovativnímu tvaru Soft Square pohodlně padne do ruky.

Lahev Rainbow Glass z vysoce kvalitního borosilikátového skla v duhovém provedení, o objemu 600 ml, je opatřena kvalitním a těsnícím víčkem z nerezové oceli. Snadno se čistí díky extra širokému otvoru a díky inovativnímu tvaru Soft Square pohodlně padne do ruky.

Objem 600 ml, cena 773 Kč.

www.waterdrop.cz

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
590 x [13%]
Aperol spritz
383 x [9%]
Cuba Libre
397 x [9%]
Piňa Colada
382 x [9%]
Daiquiri
373 x [8%]
Margarita
487 x [11%]
Cosmopolitan
390 x [9%]
Mai-Tai
408 x [9%]
Whiskey sour
438 x [10%]
Pisco sour
586 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4434

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru