Hard Rock Cafe oslaví své 53. narozeniny

Ikonický řetězec Hard Rock Cafe oslaví 53. narozeniny. Oslava proběhne v den výročí 14. června a pražské Hard Rock Cafe pro své hosty chystá řadu lákadel. Například celý den bude restaurace tematicky vyzdobená a jsou připraveny i speciální promo akce.

Hosté se například budou moci vyfotit u narozeninové fotostěny, navíc prvních 53 hostů dostane ke každému nákupu v Rock Shopu batoh Hard Rock Cafe zdarma a v narozeninový den bude také 50% sleva na klasické tričko při nákupu World Tour Burger. Večer se bude slavit hudbou, od 23 hodin zahraje DJ Adam.  

Hard Rock Cafe roce 1971 založili Isaac Tigrett a Peter Morton v Londýně. V roce 1979 začala kavárna pokrývat své stěny rock and rollovými memorabiliemi, přičemž tato tradice pokračuje dodnes. Jen v Praze je po celém podniku umístěno hned 300 artefaktů od celosvětově proslulých hudebníku jako je Paul McCartney, John Lennon, Elvis Presley a další. Z českých umělců zde má memorabilii Vilém Čok, David Koller a Petr Nagy.

Další podrobnosti o akci a rezervace:  https://cafe.hardrock.com/prague/cs/

Audioknihy: Černé léto

Prací papírky

Klenoty

Anketa

Jaké koktejly máte nejraději vy???

Mojito
590 x [13%]
Aperol spritz
383 x [9%]
Cuba Libre
397 x [9%]
Piňa Colada
382 x [9%]
Daiquiri
373 x [8%]
Margarita
487 x [11%]
Cosmopolitan
390 x [9%]
Mai-Tai
408 x [9%]
Whiskey sour
438 x [10%]
Pisco sour
586 x [13%]

Celkem hlasovalo : 4434

BLOG/ČEK

Svět je opravdu uspěchaný a my chceme, vlastně musíme, to tempo stíhat a bohužel často zapomínáme na to, že nejsme nastavení na každodenní maximální výkon. Krůček od zhroucení či vyhoření je občas většina z nás, ale stačí málo, občas se zastavit a uvědomit si, že to není luxus, ale nezbytnost!

Nastavte si povinně takové dny v každém měsíci! Věřte, že budete spokojenější, šťastnější a vlastně i výkonnější.

Lenka Žáčková

POČASÍ
Facebook

JDI nahoru