Náplasti na senzor CureTape® jsou účinným pomocníkem

Značka CureTape®, distribuovaná na českém trhu e-shopem Beautytape.cz, přináší skvělou zprávu diabetikům a všem nositelům senzorů. V nabídce obchodu lze totiž nově nalézt vedle kosmetických tejpů také senzorické náplasti. Ty přichytí senzor na pokožku bezpečně a efektivně. Navíc ho spolehlivě ochrání před potem i nečistotami a díky voděodolné úpravě jsou vhodné na plavání či sport v náročných podmínkách.

Na kůži vydrží přichyceny až dva týdny. Ochranné náplasti jsou kompatibilní se senzory Freestyle Libre, Medtronic Guardian, Dexcom G6 a dalšími typy senzorů podobných velikostí. Jsou hypoalergenní, prodyšné, vyrobené z vysoce kvalitní bavlny a neobsahují latex. Splňují nejnovější evropské standardy MDR (Medical Devices Regulation), a díky tomu je mohou bezpečně používat nejen dospělí, ale i děti. Navíc jsou dostupné hned v několika barevných provedeních a designech. Ty dělají z této funkční zdravotnické pomůcky zároveň stylový doplněk. Nezbytná péče o zdraví nebyla nikdy jednodušší.

Prodejní cena jednoho balení o obsahu 25 ks náplastí je 449 Kč.

Více informací naleznete na: https://www.beautytape.cz/senzor/

Sluneční řada SOLARA

BIO SCULPTURE - Kiwi Scrub

Novinky z audioteky

Mladý ječmen

Anketa

Jakou hudbu posloucháte nejraději?

Klasická hudba
195 x [8%]
Jazz / Blues
189 x [8%]
Rock
360 x [15%]
Pop
343 x [14%]
Elektronická hudba
176 x [7%]
Metal
175 x [7%]
Hip hop / Rap
298 x [12%]
R&B & Soul
161 x [7%]
Folk & Country
173 x [7%]
Regionální a světová hudba
333 x [14%]

Celkem hlasovalo : 2403

POČASÍ

Počasí Praha - Slunečno.czPočasí Brno - Slunečno.cz
Počasí Plzeň - Slunečno.cz

BLOG/ČEK

„Zdá se mi být až poněkud absurdní, že naším největším nepřítelem může být naše vlastní ego. Je to totiž racionální složka, která je podřízena především našemu svědomí a sociálním vazbám. Výsledkem tohoto hierarchického systému je naše chování. Ať chceme nebo ne, je to prostě tak. Zdravé ego je u člověka vždy rozpoznatelné, protože takový člověk se opírá o své emoce, aby porozuměl především sám sobě a prostředí, ve kterém žije a pracuje.“

Lenka Žáčková

Facebook

JDI nahoru