Darujte pod stromeček obuv od HÖGL, nesáhnete vedle!

Vánoce, do kterých zbývá už jen několik týdnů, pro nás obnáší nejen šťastné chvilky s rodinou a přáteli, ale také nákup dárků, které jim pod stromečkem nadělíme. Pokud se snažíte najít inspiraci a nechcete se opakovat, a chcete darovat opravdovou kvalitu, vyberte obuv od Högl! Nemusí jít jen o sněhule, na výběr dnes máte širokou paletu obuvi od lodiček, přes mokasíny, tenisky či kotníkové boty.

Högl - obuv s měkkým došlapem. Rakouská a mezinárodně úspěšná značka kvalitní obuvi, která již několik desetiletí spojuje smysl pro aktuální trendy s maximálním pohodlím při nošení a vytváří tak jedinečný životní styl a pocit z každého vašeho kroku. Díky použití nejnovějších technologií, pečlivě vybíraným materiálům a vysoce kvalitnímu řemeslnému zpracování představuje obuv s naší pečetí kvality "THE AUSTRIAN QUALITY SHOE BRAND" skutečně speciálního průvodce vašich cest.  

Krásná obuv je komplimentem ženě, která ji nosí. 

Termo lahev Fizz&Go COOL

Pro chuť i pro zdraví

Revalid Skin Care

BLOG/ČEK

„Náš strážný anděl se občas nemůže dívat na to, jak se ničíme, a tak nás zastaví docela drastickým způsobem. Někdy zpomalí či přímo zastaví naše fyzické tělo úrazem, který nám nedovolí konat. Jindy nám uštědří zradu přátel, abychom nešli vstříc po jejich boku vlastní zkáze!“
Lenka Žáčková

Anketa

Které jméno podle vás nejvíce rezonuje mezi návrháři?

Zoltán Tóth
181 x [10%]
Josefína Bakošová
159 x [8%]
Dominik Navrátil
409 x [21%]
Machač
160 x [8%]
Iveta Řádková
150 x [8%]
Lucie Marim
155 x [8%]
Luděk Šmehlík
171 x [9%]
Klára Nademlýnská
172 x [9%]
Beáta Rajská
167 x [9%]
Miroslav Michael Knot
180 x [9%]

Celkem hlasovalo : 1904

POČASÍ
Vysoké Tatry
Facebook

JDI nahoru