Známé tváře se s dětmi vydaly na filmového Boba a Bobka

Do kin vběhli zám dobře známi králíci Bob a Bobek. Ve filmu s podtitulem Na stopě Mrkvojeda rozehlrýůli další svůj příběh, který zaujal děti i dospělé. Na slavnostní premiéru klasické české animované pohádky dorazily se svými dětmi známé tváře z řad hereček, herců, dabérů i modelek. Dominika Mesarošová si se synem Eliánem zpříjemnila konec náročného dne. Dorazil i Matěj Hádek, Milan Šteindler nebo Lucie Černíková, kteří postavičkám ve filmu propůjčili svůj hlas.

Premiéru si nenechala mimo jiné ujít ani herečka a známá dabérka Lucie Kožinová, slavné maminky Dominika Mesarošová a Jana Doleželová či moderátorka Sandra Parmová. Matěj Hádek, který dabuje jednu z hlavních postav, králíka Bobka, dorazil na premiéru se synem Alfonsem i partnerkou. Matěj se v dabingovém studiu střídal se svým mladším bratrem Kryštofem, který nakonec nadaboval Boba.Nejprve měl starší Matěj mluvit za rozvážnějšího Boba a mladší z bratrů Bobka, který někdy rychleji jedná, než myslí. Při samotném dabingu si jednou zkusili role prohodit a zjistili, že toto obsazení funguje lépe.

Herec a dabér Milan Šteindler dostal za úkol namluvit v této pohádce zápornou postavu v podobě lstivého a nepřejícího zahradníka. Herec sám o této roli říká, že takového padoucha ještě nehrál. „Asi mě do této role angažovali pro mé morální vlastnosti,“ vysvětloval s nadhledem publiku v sále. Dabování si užil přesto, že k zahradničení příliš kladný vztah nemá „Moje postava je zahradník a mě tedy zahradničení nebaví, protože když už když jsem byl malý, a maminka mě nutila pomáhat na zahrádce ani tehdy mě to nebavilo,“ dodal Milan Šteindler.

Příběh i grafika splňují současné trendy animované tvorby a film má tedy ambice oslovit a zabavit celou rodinu. Ve filmu zazní zcela nové písničky, z nichž jednu si Bob a Bobek premiérově sami zazpívají. Filmoví králíci žijí v maringotce po starém kouzelníkovi a připravují se na soutěž o nejlepší vypěstovanou zeleninu. Situaci jim komplikují jejich nepříliš velké zahrádkářské schopnosti i lstivý soused. Jestli se podaří Bobu a Bobkovi odhalit záhadného Mrkvojeda a kdo nakonec vyhraje soutěž o Zlatý kořen, se dozvíte aktuálně v kinech.

Foto: Tomáš Martínek

Svůdná Lisca

Equal Pay Day

Když se zhasne

Leatherman

BLOG/ČEK

„Chcete žít kvalitněji? Někdy stačí jen zpomalit, vnímat rytmus přírody, dovolit si být citliví a myslet na to, že citlivost není slabost!“


Lenka Žáčková

Blendea

Anketa

Který z tradičních vánočních koktejlů, dělá podle vás svátky ještě slavnostnější?

Vánoční punč
78 x [10%]
Eggnog - vaječný koňakový koktejl
98 x [12%]
Svařené víno
74 x [9%]
Horká čokoláda s rumem i bez
80 x [10%]
Cranberry Gin Fizz
78 x [10%]
Skořicové Prosecco
87 x [11%]
Irish Coffe
75 x [9%]
Jablečný cider s kořením
76 x [9%]
Čokoládový Martini
80 x [10%]
Rozmarýnový Gin Tonic
78 x [10%]

Celkem hlasovalo : 804

POČASÍ

Počasí Praha - Slunečno.czPočasí Brno - Slunečno.cz
Počasí Plzeň - Slunečno.cz

Facebook

JDI nahoru