LED Bed vám změní život!

Cítíte se unavení, trápí vás problémy se zdravím nebo máte nezdravou pleť? Sportujete a chcete zvýšit váš výkon? Potřebujete si dobít energii? Na český trh přichází jedinečný přístroj založený na bázi fototerapie – LED Bed.

A co je vlastně LED Bed? Jedná se o lůžko obsahující 28 000 LED diod, do kterého se pohodlně uložíte. Aplikace LED světla na tkáň zajistí průchod fotonů prostřednictvím intenzivního červeného, modrého a infračerveného světla do buněk. Tím se začnou buňky samovolně ozdravovat a regenerovat, ať již se jedná o pokožku, sliznice nebo i orgány.

Led Bed geniálně zajistí velké a okamžité okysličování buněk v celém těle. Ozdraví vaši krev, doslova ji rozproudí a organismus začne překvapivě rychle regenerovat.

Fototerapie nebo chcete-li fotobiomodulační je jednoduchá, a přesto geniální ozdravná metoda.

Tato unikátní technologie spojená s nejmodernějším přístrojem LED Bed poskytuje jedinečnou možnost, jak výrazně zlepšit celkový zdravotní a fyzický stav. Velmi často se se metoda využívá jako podpora pro nakopnutí imunitního systému, některých typů operací, podporuje totiž hojení, pozitivní vliv má při léčbě úrazů a posiluje produkci kolagenu a elastinu pro pokožku. Ve sportovním světě navíc pomáhá zvýšit výkonnost, již po několika hodinách regeneruje organismus i po velmi náročném výkonu. Po několika kúrách vás může mile překvapit lepší textura pleti, i to, že mizí pigmentové skvrny.

Anti-aging této terapie stimuluje krevní oběh a opravuje elastinová vlákna v tkáni, což pomáhá udržet pokožku pružnější a pevnější. Kožní buňky rostou o 150 % - 200 % rychleji, jsou-li vystaveny terapii červeného světla.

Tato dostupná novinka na českém trhu vám doslova změní život. Jedna cca 20-ti minutová kúra vás vyjde na necelých 1000 Kč, včetně úvodního mikroskopického vyšetření, kde sami uvidíte vaši krev v cévách před a po zákroku.

V současné době jsou v celé ČR pouze 2 tyto přístroje. Jeden v Praze a druhý v Brně. 

Brněnské výstaviště se už dnes na vás těší

Equal Pay Day

Svůdná Lisca

Leatherman

Anketa

Jakou hudbu posloucháte nejraději?

Klasická hudba
38 x [10%]
Jazz / Blues
34 x [9%]
Rock
55 x [14%]
Pop
40 x [10%]
Elektronická hudba
40 x [10%]
Metal
30 x [8%]
Hip hop / Rap
50 x [13%]
R&B & Soul
31 x [8%]
Folk & Country
35 x [9%]
Regionální a světová hudba
41 x [10%]

Celkem hlasovalo : 394

POČASÍ

Počasí Praha - Slunečno.czPočasí Brno - Slunečno.cz
Počasí Plzeň - Slunečno.cz

BLOG/ČEK

„Zdá se mi být až poněkud absurdní, že naším největším nepřítelem může být naše vlastní ego. Je to totiž racionální složka, která je podřízena především našemu svědomí a sociálním vazbám. Výsledkem tohoto hierarchického systému je naše chování. Ať chceme nebo ne, je to prostě tak. Zdravé ego je u člověka vždy rozpoznatelné, protože takový člověk se opírá o své emoce, aby porozuměl především sám sobě a prostředí, ve kterém žije a pracuje.“

Lenka Žáčková

Facebook

JDI nahoru