Kate Ferdinand se v kolekci F&F ACTIVE 2025 cítí dobře

Nová sportovní kolekce F&F ACTIVE 2025 představuje milovnice fitness Kate Ferdinand. Kolekce byla navržena tak, aby byla při sportu plnohodnotným partnerem, s důrazem na rovnováhu mezi funkčností a stylem jednotlivých kousků. Nabízí šíři nadčasových designů a perfektních střihů. Kvalitní, pružné, odolné, rychleschnoucí materiály zajistí potřebné pohodlí a komfort i při vysoké zátěži. Díky kompletní šíři sportovního oblečení na ven i do fitka snadno vytvoříte trendy outfit, a to nejen na sport, ale i na den nabitý vyřizováním běžných povinností, kdy potřebujete být v pohodlí a zároveň šik.  V neposlední řadě oceníte i dostupné ceny, stejně jako velikosti od 34 do 50.

Řada odborných studií potvrzuje, že motivace sportovat roste, když si na to pořídíte parádní outfit. Jak lépe zahájit nový rok, a možná i vykročit vstříc vašim předsevzetím než v novém? Naprosto neodolatelný je bezešvý sportovní set v nádherném modrém odstínu. ACTIVE top s kulatým výstřihem ke krku a dlouhými rukávy s otvory na palec, zaručí maximální pohodlí. Žebrované legíny s vysokým vyztuženým pasem zpevní bříško, perfektně sedí, drží tvar, a navíc nehrozí nepříjemná vytahaná kolena.

Ať už jste vášnivý běžec trénující na další maraton, nebo je pro vás běh spíše relaxací, kdy si nerušeně vyčistíte hlavu nebo vychutnáte západ slunce, v trojdílném setu s reflexními detaily máte vítězství vždy zaručeno. Je navržen pro maximální komfort při vysokém výkonu, díky rychleschnoucímu materiálu budete za všech okolností v suchu a v teple. Nepřehlédnutelnými reflexními švy je opatřen horní top se stojáčkem, legíny s vysokým vyztuženým pasem i přiléhavá bunda se zipem. V tomto elegantním, dokonale padnoucím černém trojdílném setu budete zaručeně nepřehlédnutelná a můžete sportovat po celý rok, od rána do večera.

S příchodem nové F&F ACTIVE kolekce byly hranice mezi funkčním oblečením a sportovní módou definitivně smazány. Ve snaze uspokojit všechny úrovně fitness, spolu s obrovským boomem pilates a jógy, přichází Kate Ferdinand se zcela novými styly, které opět posouvají laťku míry rovnováhy mezi módou a funkčností o kus výš. Patříte-li k milovnicím jógy, pak si tento nádherný šedý set připište na seznam vašich must-have. Top je vysoce odolný, se zdvojenou vrstvou v oblasti poprsí pro extra podporu a maximální pohodlí. Dokonale ladí se šedými volnými kalhotami, opatřenými flexibilním vysokým pasem pro přehnutí zcela dle potřeby. Celkový look skvěle doladí světlý top s dlouhým rukávem a efektním překřížením v oblasti bříška.

Jako vytížená matka, podnikatelka a zastánkyně zdravého a vyváženého životního stylu, přistupovala Kate Ferdinand k tvorbě kolekce s maximální péčí a ohledem na to, že se nejedná pouze o řadu na cvičení.  Jejím cílem je zároveň zajistit důležitý pocit rovnováhy a uvolněnosti, po kterém ženy touží. K tomu je skvělou volbou úžasně hebký krémový set v ležérním stylu, který umocní chvíle klidu a odpočinku. Soupravy tohoto typu, stejně jako trendy oversized modely, nesmí ve vašem šatníku chybět. Jejich čisté linie, světlé odstíny a uvolněný střih nepotřebují žádný další styling navíc. Pouze vrstvit dle nálady a počasí, netřeba se unavovat složitými kombinacemi, postačí vesta, bunda, nebo klidně dlouhý maxi kabát pro lehce elegantnější look.

„Jsem naprosto nadšená z uvedení nové kolekce F& ACTIVE, která je jednoznačně mou nejoblíbenější. Při její tvorbě pro mě bylo zásadní, že splňuje nároky na kvalitu, funkčnost, snadný styling setů a kombinací, ve kterých se ženy budou dobře cítit. Bylo úžasné pracovat s týmem F&F a vytvořit perfektní řadu oblečení, kde si každý něco najde, a to navíc za skvělou cenu. Pro letošní rok přibyly též zcela nové střihy, k mým absolutním favoritům patří šedý set na jógu. Upřímně věřím, že si tuto kolekci zamilujete stejně jako já.“

LOBERON

BIO SCULPTURE - Kiwi Scrub

Svůdná Lisca

Leatherman

Anketa

Jakou hudbu posloucháte nejraději?

Klasická hudba
104 x [9%]
Jazz / Blues
109 x [9%]
Rock
146 x [12%]
Pop
115 x [10%]
Elektronická hudba
104 x [9%]
Metal
87 x [7%]
Hip hop / Rap
227 x [19%]
R&B & Soul
88 x [7%]
Folk & Country
91 x [8%]
Regionální a světová hudba
120 x [10%]

Celkem hlasovalo : 1191

POČASÍ

Počasí Praha - Slunečno.czPočasí Brno - Slunečno.cz
Počasí Plzeň - Slunečno.cz

BLOG/ČEK

„Zdá se mi být až poněkud absurdní, že naším největším nepřítelem může být naše vlastní ego. Je to totiž racionální složka, která je podřízena především našemu svědomí a sociálním vazbám. Výsledkem tohoto hierarchického systému je naše chování. Ať chceme nebo ne, je to prostě tak. Zdravé ego je u člověka vždy rozpoznatelné, protože takový člověk se opírá o své emoce, aby porozuměl především sám sobě a prostředí, ve kterém žije a pracuje.“

Lenka Žáčková

Facebook

JDI nahoru