Tereza Mátlová cvičí ráda, ale nepravidelně, proto si domluvila tréninky s Hankou Kynychovou

Ve Fitku Hanky Kynychové bylo hezky rušno, zahajovala totiž už třetí svoji sezónu na Pankráci a samozřejmě ve velkém stylu. Uspořádala den otevřených dveří, kdy si mohli přijít zacvičit všichni, kdo mají o zdravý pohyb zájem. Fitko známé cvičitelky nabízí nejen její úspěšné patentované fitness programy: Břišní pekáč, Postava snů, Pevný zadek nebo novinku na protažení a zpevnění hlubokých svalů Pružné tělo, ale také osvědčené a oblíbené programy jako je třeba H.E.A.T. To však není vše, má i celou řadu dalších programů, například TRX, Tabata, Body Forming, několik typů jógy, jumping a výčet stále nekončí i díky individuálním programům.

Fitko je oblíbeným místem i celé řady známých osobností, proto na dni otevřených dveří nechyběla třeba ani zpěvačka a operní diva Tereza Mátlová. Cvičí sice ráda, ale přiznala se, že velmi nepravidelně, což chce rozhodně napravit. Domluvila si raději osobně tréninky s osvědčenou cvičitelkou Hankou Kynychovou. „Dnes jsem si přišla s Hankou domluvit trénink a přišla jsem se také podívat, jak se to za ta léta, kdy jsem tady nebyla, změnilo. Je to tady krásné. Ono to u Hanky bylo krásné vždycky, ale fitko je vylepšené, Hanka má nové pomůcky a hlavně nový sál. Moc se těším, až opět naskočím do cvičení,“ vysvětlila se smíchem Tereza Mátlová, která si myslela, že když jí skončí Fantom opery, tak bude mít více času na pravidelné cvičení. Zatím se tak nestalo. „Já jsem si myslela, že budu chodit cvičit už od prvního září, ale bohužel práce jsem měla hodně, tak jsem to nezvládla, bylo hodně práce, za kterou jsem samozřejmě ráda, absolvovala jsem krásné koncerty. Více volného času ale mám, mám volné víkendy, protože Fantom opery skončil a v Čarodějce neúčinkuji. Takže si můžu trochu lépe rozvrhnout čas. Celé dva roky jsem nic nedělala, necvičila, jen jsem pracovala a věnovala se Emilce, takže teď to musím napravit,“ zpytovala svědomí Tereza svědomí.

Na den otevřených dveří známou operní divu doprovodila dcera Emilka, ale dále už bude muset maminka chodit sama. „Emilka mě nebude doprovázet na cvičení, protože si alespoň na chvilku potřebuji udělat čas pro sebe. Nicméně si ze mě Emilka dělá často legraci, když někde řeknu, že chodím cvičit k Hance, tak říká, abych neříkala nepravdu, že vůbec cvičit nechodím,“ uzavřela vesele Mátlová.  

Hanka zve do svého fitka všechny, kteří se chtějí, jak ona říká „hejbat“. „Moje fitko je určené pro ženy, muže, mladé i staré. Svoje si tady najde opravdu každý. Máme vydatné silové lekce, jógu, strečinkové lekce, aerobní tréninky, posilovnu s osobními trenéry. Zkrátka nabízíme vše, aby si každý mohl vybrat. Zakládáme si na rodinné atmosféře a na tom, že každého klienta známe. Nejsme žádná továrna s mnoha pobočkami. Já jsem jen jedna a chci, aby mě tady klienti našli každý den a mohli si se mnou popovídat nebo se třeba vyfotit.“

Jestli vás tato filosofie zaujala, neváhejte a Fitko Hanky Kynychové navštivte, je dobře dostupné, najdete ho v Praze na Pankráci a  informace získáte na www.kynychova-fitko.cz.

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru