Čistá krása: Darina Muchová v tyrkysové róbě NANICHE na galavečeru KVIFF

Značka NANICHE s radostí oznamuje, že na slavnostním zakončení 59. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary (KVIFF), které se konalo 12. července 2025, doprovodila Darina Muchová výkonného ředitele festivalu Kryštofa Muchu v exkluzivní hedvábné róbě NANICHE.

Róba v tmavě tyrkysovém odstínu z nejnovější kolekce „Inspirality" byla ručně aranžována a vznikla z šesti metrů lehké hedvábné organzy, inspirované křehkostí skla. Poprvé se představila na přehlídce Budapest Fashion Weeku a nyní se stala ozdobou karlovarského červeného koberce.

„S Darinou jsme měly velmi příjemné setkání v našem ateliéru, kde jsme společně procházely návrhy a možnosti šatů,“ uvedla návrhářka značky NANICHE Natalie Dufková. „Tento model si vybrala jako první – přesně vystihoval její přání zakončit festival s lehkostí. Volba organzy pak podtrhla její vzdušný, a přesto majestátní vzhled.“

Zájemci si mohou stejný model, nebo jiný z kolekce, po domluvě zakoupit či nechat ušít na míru v ateliéru NANICHE na Smetanově nábřeží v Praze.

Svůdná Lisca

Leatherman

Anketa

Jakou hudbu posloucháte nejraději?

Klasická hudba
85 x [9%]
Jazz / Blues
84 x [9%]
Rock
124 x [13%]
Pop
91 x [9%]
Elektronická hudba
78 x [8%]
Metal
69 x [7%]
Hip hop / Rap
202 x [21%]
R&B & Soul
70 x [7%]
Folk & Country
70 x [7%]
Regionální a světová hudba
96 x [10%]

Celkem hlasovalo : 969

POČASÍ

Počasí Praha - Slunečno.czPočasí Brno - Slunečno.cz
Počasí Plzeň - Slunečno.cz

BLOG/ČEK

„Zdá se mi být až poněkud absurdní, že naším největším nepřítelem může být naše vlastní ego. Je to totiž racionální složka, která je podřízena především našemu svědomí a sociálním vazbám. Výsledkem tohoto hierarchického systému je naše chování. Ať chceme nebo ne, je to prostě tak. Zdravé ego je u člověka vždy rozpoznatelné, protože takový člověk se opírá o své emoce, aby porozuměl především sám sobě a prostředí, ve kterém žije a pracuje.“

Lenka Žáčková

Facebook

JDI nahoru