Zazařte na podzim s barevnými kufry a doplňky od Victorinox!

Victorinox Travel Gear zařazuje do své řady vysoce kvalitních zavazadel, tašek a doplňků nové kousky v sezónních odstínech. Tři podzimní barvy – olivově zelená, cihlově červená a hořčicově žlutá – přinesou do vašeho života a stylu zcela čerstvý vítr! Tuto jedinečnou novinku si přitom můžete užít jak u zavazadel Connex, tak i dámských tašek, batohů a peněženek Victoria 2.0.

Nové kousky, inspirované krásou padajícího podzimního listí, nabízí zákazníkům dokonalou příležitost vyjádřit vlastní osobnost a styl barvou. Ti sofistikovanější mohou zvolit olivový odstín, tradičně představující moudrost a mír, jiní dají zase přednost sebevědomé a pozitivní cihlově červené nebo vysoce módnímu odstínu světlé hořčice. „Nové kufry a doplňky nabízejí našim zákazníkům nejen novou volbu barev, ale také možnost sladit svůj šatník,“ komentuje novinku Carsten Kulcke, hlavní produktový ředitel společnosti Travel Gear.  „Zároveň se přesvědčí, že tým našich designérů aktivně pokračuje v neustálém hledání nových chytrých materiálů a funkcí, které uspokojí jejich potřeby při krátkých i delších cestách.“

Profesionální zavazadla Lexicon s prvotřídním výkonem posouvají hranici cestovního vybavení na novou úroveň. Pokud jde o objemnost vnitřního prostoru, organizaci, pohodlnost na cestách či připojení elektronických zařízení, jsou kufry navrženy tak, aby splňovaly specifické potřeby i těch nejnáročnějších cestovatelů.

Kolekce Victoria 2.0 je navržena pro dnešní vytížené ženy, které potřebují mít po ruce praktický, ale i stylový doplněk. Každý kus se vyznačuje funkčností, poutavými detaily a praktickými vnitřními prostory přinášejícími pohodlí při práci i volném čase.

Více informací: www.victorinoxcz.cz

KUSMI TEA 28denní čajový rituál na posílení imunity

VEVA PLUS - ŠKOLITEL

Nezapomínáte na školení BOZP a požární ochrany??? 

Víte, že většina z nás má povinnost absolvovat toto školení pravidelně?

Vyvarujte se případným problémům a pokutám!

Rozklikněte a hned budete vědět jak na to!

Anketa
POČASÍ
BLOG: PARAEVROPSKÁ CESTA

Můj projekt PARAEVROPSKÁ CESTA:

21.3.2019 jsem odstartovala svůj cestovatelský projekt výletem do Vídně. Chtěla jsem navštívit všechna hlavní města zemí, která leží v Evropě, ale netušila jsem, že zakrátko bude pozastaven. Projekt jsem změnila s ohledem na zněny, které přinesla pandemie a do projektu zařadím všechny své cesty po světě, i ty do Brna. Na poslední výpravu jsem se vydala s mojí Zuz letos červenci. Bergamo, Milano a italský venkov. Bohužel 3. den večer naše cesta skončila… Zuza si zlomila nohu.

Kdo jsem?

Jsem novinářka, sociálně-právní poradce, lektorka, psychoterapeutka, máma, kamarádka, ale nikdy jsem nebyla cestovatelka. Cestování vždy bylo bohužel na samém okraji mého žebříčku aktivit, bylo prostě zbytné. Přišel čas to změnit! Cestuji podle finančních možností, ale zážitky se koupit nedají, ty fakt musíte zažít a nepotřebujete nijak velký rozpočet, podstatné je si to užít!

Lenka Žáčková

21.3. 2019 jsem se vydala do Vídně.

 

Facebook

Návštěvnost
TOPlist
JDI nahoru